Hotels24

Всі відгуки

Hotels24

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo City.Travel

City.Travel

0 Відгуки

CITY.TRAVEL™ - компанія, що створил ...

Logo RadissonBlu

RadissonBlu

0 Відгуки

Про компаніяЗнаковий, е ...

Logo EconomyBookings

EconomyBookings

0 Відгуки

Про компаніюEconomy Bookings.com - це комп...

Hotels24

Про компанію

Hotels24.ua - сервіс безкоштовного онлайн-бронювання готелів та хостелів в будь-якій частині України. Почав свою роботу на початку весни 2009 року. На даний момент вони беруть участь в організації престижних щорічних премій Hospitality Awards i Ukrainian Travel Awards. Hotels24 є членом Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України, Асоціації малих готелів України, Асоціації хостелів України, партнером Асоціації зіркові готелі України. Як вони досягли всього цього? Думаючи про своїх клієнтів, вони надають їм найкращий рівень сервісу. Тут працює 60 висококваліфікованих робітників своєї справи, які мають ціль допомогти вам зупинитись в будь-якому куточку України. Що для вас є пріоритетним у виборі місця де ви проведете добу або ж пару днів: дорогий готель чи не дуже дорогий хостел? багатомільйонне місто чи маленьке селище? відпочинок або відрядження? Ви отримаєте тільки те, що вам підходить не затрачаючи багато часу та коштів.

Сервіс

Бронюючи місце ночівлі разом з цією компанією ви сплачуєте ту саму суму, яку ви б сплачували під час бронювання вибраного готелю особисто. До того ж, на сайті постійно діє рубрика “Готелі зі знижкою”. Суть рубрики полягає в тому, що ви отримуєте знижку на бронювання готелю - 50%. Знижка діє лише при бронюванні з допомогою Hotels24.ua, якщо ж бронюєте номер на сайті готелю, то знижка діяти не буде. Бронюючи на сайті, ви маєте можливість забронювати готель без передоплати.

Компанія надає понад 746 готелів, які можна забронювати без передоплати. Для цього потрібно просто відправити заявку про бронювання, а через пару хвилин отримати “Акт заселення”, який підтверджує ваше бронювання. Оплатити номер ви можете особисто в готелі.

Готелі, які працюють по передоплаті, ви можете знайти у фільтрі “Без передоплати”. Бронюючи номер в сервісі онлайн-бронювання клієнтам важливо знати відгуки людей, які вже скористалися їхніми послугами. Hotels24 про це подбав. На сайті розміщено понад 30 000 перевірених відгуків про готелі, які є на сайті. Свої враження про готелі, про якість їх обслуговування, про чистоту номерів та інше, можуть писати лише ті, хто проживали в готелі і забронювали номер з допомогою Hotels24. Як забронювати номер в готелі чи хостелі на сайті. Все дуже просто. Ви завжди це можете робити самостійно за допомогою лише декількох кліків. Вибір дуже великий. 4393 готелі у 241 місті. І це все на одному сайті. На сторінці кожного готелю ви знайдете всю інформацію, яка вас цікавить. Це є фото та ціни номерів, і відгуки людей, які вже там побували, і перелік послуг, які надає готель, а також номер телефону, електронна адреса та місцезнаходження готелю.

Ви можете завжди розраховувати на цілодобову підтримку операторів в будь-який день тижня. Вони бронюють для вас номер, а також готові відповісти на будь-які ваші запитання. Більше інформації про сервіс безкоштовного онлайн-бронювання готелів ви зможете дізнатися на їхньому сайті Hotels24.ua.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього сайту та сервісу. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість обслуговування? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно дякуємо!