Holidayme

Всі відгуки

Holidayme

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

Logo Intui.travel

Intui.travel

0 Відгуки

Трансфер – це популярни ...

Logo BookVIP

BookVIP

0 Відгуки

Про компаніюBookvip.com - є великиl...

Holidayme

Про компнаію

Компанія, яка надає вам можливість продумати план своєї подорожі до дрібниць не виходячи з дому. Сучасний інтернет-портал HolidayMe, створений у 2013 році для подорожей. Зареєстрований портал торговою маркою Travma DMCC з представницькими офісами в ОАЕ, Індії та KSA.

Мета створення інтернет-платформи: полегшити планування відпустки і можливість зробити цей процес більш автоматизованим та максимально приємним для користувача.

Компанія HolidayMe перша в своєму роді фірма, якій вдалося використати систему бронювання та планування вашого відпочинку повністю використовуючи для цього інтернет-портал.

Сервіс

До вашої уваги компанія HolidayMe пропонує вам: інтегровані туристичні послуги, починаючи від планування святкового вікенду, навколосвітню подорож, бронювання готелів у будь якому куточку світу, чи покупки авіабілетів. Використовуючи таку практичну тактику компанії вдалося завоювати довіру багатьох клієнтів Близького Сходу та стати їх надійним брендом протягом більше, ніж вісім років. HolidayMe обслуговує понад 50 000 клієнтів, використовуючи при цьому інноваційні технології і завдяки цьому вдалося збільшити клієнтську базу на 700% у продажах і розширити кількість персоналу з 75 до 300 працівників за останній рік. Клієнти можуть обирати серед 400 курортних пакетів більше, ніж 200 місць. Подорожуючі також мають можливість обрати будь-який зручний для них готель. База доступних готелів компанії налічує 300 000, усі вони доступні для бронювання на сайті HolidayMe, а також в спеціально розробленому мобільному додатку. Компанія залишається конкурентноспроможною завдяки своєму наполегливому впровадженні сучасних технологій, які допомагають вам виконати будь-яку дій незалежно від рівня складності в декілька простих кроків.

Цікава деталь, що сайт HolidayMe не тільки, надає послуги для подорожуючих. А, й містить інформацію про ваш пункт призначення, куди ви бажаєте відправитися. Тут, можна переглянути різні туристичні довідники для подорожей по всьому світу, гарантуючи, що вам надається достовірна перевірена інформація. Кількість таких довідників наразі 500 000 тис перекладених різними мовами: англійською, арабською, німецькою, російською, українською, угорською та іншими. Щоб, дізнатися про цікаві новинки, акції та пропозиції радимо відвідати офіційний веб-сайт компанії HolidayMe www.holidayme.com.

Відгук

Якщо ви користуєтеся соціальними мережами слідкуйте за новинками компанії на офіційних сторінках у соцмережах Facebook та Twitter, щоб переглянути останні гарячі пропозиції та вчасно дізнатися цікаві ідеї для планування своєї відпустки! Можливо, ви вже мали нагоду використовувати послуги HolidayMe для проведення своїх вихідних? Залиште, будь ласка свій коментар про це! Також, радимо вам розповісти про якість та рівень обслуговування компанії; наскільки контактними виявились представники фірми; і чи сподобалося вам використовувати інформаційно-туристичні довідники під час подорожі. Ви можете згадати також, про співвідношення цін HolidayMe з іншими туристичними фірмами, якщо була можливість попереднього користуватись послугами іншої туристичної компанії. Ваші зауваження допомагають іншим користувачам скласти позитивне чи навпаки враження про HolidayMe.