Відгук

  Відгуки Booking.com

  Про компанію

  Компанія, яка організує вам незабутній, активний та ефективний відпочинок у будь якій точці земної кулі. Ваш надійний партнер Booking.com. Заснована туристична фірма у 1996 році в м. Амстердамі. Невелика на той час кампанія пройшла непростий шлях від маленького голландського стартапу досягнувши високого рівня, зайнявши провідне місце серед лідерів світового ринку онлайн-бронюванн подорожей. В арсеналі компанії Booking.com велика кліькість працівників - 17 000 людей. Щоб заьезпечити місце для роботи такфй ввеликй кількості працівників, Booking.com створила 200 комфортних фісних приміщень, розташувавши їх у 70 різних країнах світу.

  Завдання, яке перед усм ставить собі компанія надихнути своїх клієнтів на нові відкриття. Для цього компанія прагне максимально полегшити планування вашої подорожі з допомогою сучасних ІТ технологій. Booking.com самий великий асортимент варіантів проживання: від апартаментів, будинків для відпустки і маленьких сімейних готелів до розкішних 5-зіркових курортів, і навіть оригінальних будиночків на дереві у глибоких джунглях Амазонії.

  Сервіс

  Сайт та мобільний додаток користується великою популярністю і тому для зручності користування, розробки переклали його для туристів з усіх країн світу на більше, ніж 40 поширених мов. Вам пропонують 30 мільйонів варіантів розміщення у 150 тисячах напрямків в 230 країнах і територіях по всьому світу.

  Щодня на сервісі проходить 1 550 000 тисяч реєстрацій номеро ночей. На Booking.com подорожкючі можуть моментально забронювати ідеальний варіант проживання, як для проведення відпустки, так і для подорожі у ділових справах. Компанія не здійснює зняття оплати комісії за бронювання, а якщо ви знайшли десь більш нижчу ціну, то Booking поверне вам різницю. Гості можуть зв'язатися з представниками підтримки компанії Booking.com в будь-який час доби і отримати нелюда консультацію.

  Якщо підсумувати, то Booking.com пропонує:

  - Великий вибір умов і місця проживання;

  - Низькі ціни; Швидке бронювання;

  - Бронювання без комісії;

  - Гарантія безпеки;

  - Цілодобова підтримка.

  Booking.com, робить вигідні пропозиції своїм майбутнім партнерам. Наприклад: пропонує їхні послуги своїм клієнтам, а потім залишає свої відгуки про них. Оскільки платформа Booking.com дуже велика, її думка впливає на репутацію компанії з якою та співпрацює.

  Ознайомитися з додатковими деталями або наприклад додати свій обєкт на сайт Booking.com, ви можете попередньо ознайомившись з детальною інструкцією “Партнерською програмою для об'єктів розміщення”.

  Відгук

  Можливо, ви вже мали нагоду використовувати послуги Booking.com для планування проведення своїх вихідних? Якщо це справді так, тоді люб'язно заохочуємо вас розповісти про це іншим користувачам. Залиште, будь ласка свій коментар! В ньому ми радимо вам розповісти про якість та рівень обслуговування компанії; наскільки контактними виявились представники фірми; і чи сподобалося вам використовувати інформаційно-туристичні довідники під час подорожі. Ви можете згадати також, про співвідношення цін Booking.com з іншими туристичними фірмами, якщо у вас була можливість попередньо користуватись послугами іншої туристичної компанії. Ваша думка дуже важлива для інших! Ваше приємне враження про Booking.com допоможе решті туристів прийняти правильне рішення при дорученні планування своїх слідуючих вихідних цій компнаії!

  Booking.com
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Booking.com

  Ваш відгук

  FAQ