anywayanyday

Всі відгуки

anywayanyday

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo City.Travel

City.Travel

0 Відгуки

CITY.TRAVEL™ - компанія, що створил ...

Logo Emirates

Emirates

0 Відгуки

Про компаніюАвіакомпан...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

anywayanyday

Про компанію

Найбільший міжнародний онлайн-сервіс, який надає вам можливість: придбати авіаквитки та білки на потяг у будь-яку точку світу, забронювати номер в готелі, орендувати автомобіль або замовити трансфер. Представники компанії знаходяться у багатьох країнах світу, зокрема США, Швейцарії, Росії та Україні.

У лютому 2012 один російський журнал “FORBES” склав рейтинг самих успішних інтернет-компаній згідно підсумків 2011 року.

Компанія Anywayanyday справедливо зайняла в цьому переліку почесне 4 місце з обігом 200 мільйонів доларів та 1 місце серед туристичних онлайн-агенств. Згідно з проведеними дослідженнями 2013 року агенство Anywayanyday зайняло 3 місце по популярності міжнародних ресурсів бронювання туристичних послуг на ринку Західної Європи. Заснування компанії відбулося теперішнім генеральним директором Anywayanyday Крилом Подольским в 2008. Він придбав усі права на торгову марку і доменне ім'я інтернет-порталу. Крило Подольський поставив за ціль удосконалити систему до найвищого рівня в країні, і по цілому світі.

Сервіс 

Дальність створеного сайту компанії дуже зручна у використанні. Ваш особистий кабінет на Anywayanyday. com буде створено автоматично після здійснення оплати першого замовлення. Ваш особистий кабінет включає інформацію про всі ваші попередні замовлення, суму бонусного рахунку і персональні дані необхідні для швидкого створення наступного замовлення, цей розділ названо “ Записною книгою”.

Перекладений сайт на 4 поширені мови: російська, англійську, німецьку і українську.

Anywayanyday пропонує придбати авіаквиток будь якої авіакомпанії, як це можливо? Насправді компанія являється офіційним агентом близько 800 авіакомпанії, і має офіційне право продавати білети кожної з них. Варіанти перельоту фільтруються по критеріям: ціна, час вильоту і прильоту, місце розташування аеропорту та кількість можлива пересадок. Оплати авіабвлетне замовлення 5 видами валюти (рубль, долар США, гривня, швейцарский франк та євро) і 4 способами (банківська картка, готівкою в салонах морального зв'язку, інтернет-банкінг, PayPal). Крім того Anywayanyday.com доступна функція завчасного бронювання авіаквитків. Бронювання готелів відбувається за подібною схемою. База компанії налічує близько 330 000 готелів. Варіанти прожиття фільтрується за критеріями: ціна, тип проживання, кількість зірок, послуги та рейтинг подорожуючих від TripAdvisor, який розпочав свою співпрацю з Anywayanyday в березні 2014 року.

В разі виникнення різних обставин через які вам доведеться змінити свої плани, ви можете повернути або обміняти на інше замовлення. Для цього ви можете зв'язатися з оператором служби підтримки через чат в вашому особистому кабінеті, а також зв'язавшись з службою підтримки клієнтів по телефону або написавши листа на електронну пошту.

Щоб іти “в ногу” з інформаційним прогресом і бути зі своїми клієнтами на постійному зв'язку, Anywayanyday створила мобільний додаток для смартфонів. Додаток характеризується цікавими додатковими функціями: голосовий ввід при пошуку варіантів перельоту та їх сортуванні, як на сайті. Ви можете здійснювати свої замовлення прямо з додатку. Особистий кабінет в додатку синхронізується з особистим кабінетом на сайті. Компанія дбає про максимальну зручність користування своїми послугами.

Сервіс

Можливо, ви вже користуєтеся послугами Anywayanyday і вам відомо ще, більше переваг або недоліків користування послугами цієї компанії. Якщо, це так. Будем дуже вдячні, якщо ви залишите свій коментар і поділитися власним досвідом з іншими користувачами. Завчасно дякуємо!