Airbnb

Всі відгуки

Airbnb

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

Airbnb

Airbnb – це онлайн майданчик, де ви можете розмістити об’яву або знайти приватне житло для оренди на короткий строк по всьому світі. Користувач може забронювати квартиру або будинок, спланувати цікаве дозвілля під час вашої мандрівки та відвідати нові місця в будь-якій точці планети. Ви можете забронювати усю поїздку або здавати власне житло мандрівникам та заробляти гроші на цьому.

Сервіс
Для своїх клієнтів Airbnb зібрав більш ніж 4 мільйони варіантів житла для відпустки в близько 200 країнах. На сайті досить зручний пошук, можна фільтрувати житло та встановити саме ті параметри, які вас цікавлять:

- ціна;
- необхідні дати оренди;
- кількість гостей;
- кімната або квартира цілком;
- місце розташування;
- необхідні зручності тощо.

Так само є цікава опція «Забронювати миттєво». Вона дозволяє відразу ж забронювати житло, не спілкуючись з власником квартири. В іншому випадку, він буде розглядати вашу кандидатуру, та відповість не відразу, а протягом доби.

Коли ви починаєте обирати, то можете мінімізувати ризик та бронювати квартири з відгуками. Варіанти без відгуків можуть коштувати дешевше, але не варто покладатися на випадок. Під час бронювання ви можете написати власникові повідомлення з привітанням та питаннями, котрі у вас виникли щодо житла.

Після того, як власник підтвердив вашу кандидатуру, відбувається оплата. Списання коштів проходить відразу. Багатьох може збентежити комісія від сервісу Airbnb. Але ця плата є гарантією того, що господар вам не відмовить в останню мить, а також того, що в разі будь-яких незрозумілих ситуацій та обману, у вас буде можливість звернутися в службу підтримки та отримати свої гроші назад.

Airbnb кардинально відрізняється від інших сервісів, де ви не маєте справу особисто з власниками. Власники житла на Airbnb можуть вас зустріти, розповісти про те, де краще відпочити, як краще провести час, куди піти, щоб заощадити. Якщо господар був привітний та не виникало ніяких неприємних казусів, ви можете залишити гарний відгук про це місце. Якщо ж ви мали проблеми із власником, житло не відповідало фотографіям на сайті та опису, кожен може написати про недоліки, щоб застерегти інших гостей.

Про вас як про гостей теж пишуть відгуки! Тож якщо ви були голосними, заважали сусідам або залишили житло у непоказному стані, інші господарі знатимуть про це та враховуватимуть, коли ви захочете бронювати інше житло.

Задля швидкого бронювання, миттєвих відгуків та зручності використання під час мандрівки, творці Airbnb зробили додатки для смартфонів на базі Android та iOS. Так ви зможете швидко відповідати на повідомлення власників або ваших орендаторів, зберегти та переглянути варіанти, що вам сподобалися, оновлювати інформацію про ваше житло, котре ви здаєте або ділитися інформацією про події, що відбудуться у вашому районі завдяки власному путівнику.

Контакти
В разі виникнення якихось питань ви можете звернутися до Центру допомоги або написати листа за адресою terms@airbnb.com.


Відгуки
Якщо ви полюбляєте мандрувати та зупинятися у приватному житлі, аби відчути себе корінним мешканцем, та використовували сервіс Airbnb, напишіть свій відгук на нашій сторінці. Але нам важливо знати й думку тих, хто був стороною, що приймає. Тож, власники житла, котрі використовують майданчик для здачі в оренду, розкажіть читачам Vidhuk про те, чи задоволені ви роботою сервісу та чи залишилися у вас приємні відчуття від приймання гостей!