Zakupka

Всі відгуки

Zakupka

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Wix.com

Wix.com

0 Відгуки

Про компніюКомпанія Wix - ко...

Logo Movavi

Movavi

0 Відгуки

Про компаніюMovavi Video Suite - це пакеm...

Logo NordVPN

NordVPN

0 Відгуки

Про компаніюNordVPN - віртуаль...

Zakupka

Про компнія

Zakypka.com - величезний всеукраїнський каталог товарів і послуг. Це площадка підприємствам для створення свого бізнесу в інтернеті з найменшими затратами. З іншого боку цей сайт - це каталог товарів і послуг, які є в Україні. Їхніми послугами успішно користуються тисячі компаній, які розмістили там свої товари, а також послуги. На Zakypka.com кожен день появляється мільйони нових актуальних пропозицій, а кожні 5 хвилин продається як мінімум три товари. Оскільки даний сайт - це платформа, в яку об'єднані продавці товарів та послуг різних сфер, більше не потрібно заходити на велику кількість сайтів магазинів, які працюють онлайн. В один клік ви можете знайти те, що потрібно вам, і здійснювати покупки без всяких ризиків. Їхня головна мета - допомога покупцям та продавцям у пошуках один одного.

Zakypka.com входить в ТОП - 5 величезних всеукраїнських каталогів товарів та послуг за даними liveinternet.ru. І для цього є всі підстави, адже вони вже 11 років на ринку. 95 000 компаній продає 15 790 000 товарів. Zakypka.com щоденно відвідує 91 000 відвідувачів. Щотижня з'являються нові можливості для їхніх клієнтів. Вони проводять активні рекламні компанії в інтернеті, займаються просуванням та оптимізацією їхнього каталогу в пошукових системах.

Сервіс

Zakypka.com дбає про своїх клієнтів (продавців), тому створила для них вигідні умови праці та сервісу. В досить короткий час клієнт отримує робоче місце або сайт, котрий готовий до роботи, з сучасним дизайном і багатьма потрібними і корисними функціями для його розвитку. А саме:

- інтернет-магазин з різносторонніми варіантами оплати і доставки товару;

- автоматизоване додавання і оновлення товару;

- контекстна реклама на порталі і в пошукових системах;

- інструменти веб-аналітики; сервіси e-mail і sms розсилки тощо.

На допомогу продавцю завжди готові прийти персональний менеджер, а також спеціалісти технічної служби підтримки. І навіть якщо у вас є вже свій сайт, який активно працює, Zakypka.com буде для вас в якості додаткової реклами, і допоможе знайти нових клієнтів і партнерів по бізнесу. Якщо ж ви покупець, на сторінках сайту ви знайдете все що вам потрібно. Також тут можна замовити такі послуги, як няня для вашої дитини, організація свята або допомога у юридичних питаннях.

Переваги каталогу Zakypka.com: зручний пошук:

- більше 5000 рубрик допоможуть знайти вам потрібний товар в один клік;

- фільтрація: завдяки характеристикам товару ви зможете сортувати товар по будь-якому параметру; безпека покупки: перед тим як щось замовити, ви можете ознайомитись з рейтингом, а також відгуками продавця.

Разом з даним сайтом ви можете зробити три речі: зекономити ваш час, зробити омріяну покупку і отримати потрібну вам інформацію. Більше інформації про каталог послуг та товарів ви зможете дізнатися на їхньому сайті Zakypka.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхніми послугами. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося? Ви користуєтесь цим сайтом в якості продавця чи покупця? А що ви вважаєте, потребує покращення? На що його розробникам потрібно звернути увагу? Ваша думка важлива для нас! Наперед вдячні