Watsons

Всі відгуки

Watsons

50% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Яна
Дівчатка на Науковій у Львові молодці))) Саме головне що у Єві чи у Просторі не має такого, а дівчата для дегустації тестерів надали рукавички поліетиленові і маленькі нарізані серветочки. Ви молод...Читати далі
Мар’яна
Замовила памперси хаггіс еліт софт.На сайті,коли замовляла,була вказана країна виробник:Чехія,а при отриманні виявилось-Росія.Для мене,наприклад,це дуже вагома різниця.Російські ніколи б не замовил...Читати далі

Всі відгуки (2)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Магазин Наукова

  Дівчатка на Науковій у Львові молодці))) Саме головне що у Єві чи у Просторі не має такого, а дівчата для дегустації тестерів надали рукавички поліетиленові і маленькі нарізані серветочки. Ви молодці Іринка і Настінька.)))) Спасибі за допомогу і виборі


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Неправдива країна-виробник

  Замовила памперси хаггіс еліт софт.На сайті,коли замовляла,була вказана країна виробник:Чехія,а при отриманні виявилось-Росія.Для мене,наприклад,це дуже вагома різниця.Російські ніколи б не замовила,вони відрізняються по якості.Обурливо


Інші також шукали

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo Bigl.ua

Bigl.ua

0 Відгуки

Bigl.ua – це площадка для торгі&#...

Logo YVES ROCHER

YVES ROCHER

0 Відгуки

Пишність та життєва сил ...

Logo INTIMINA

INTIMINA

0 Відгуки

INTIMINA – це шведський бренд, як...

Watsons

Про компанію

Watsons - мережа роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров'я та дому в території України. До складу компанії входять 429 магазинів та 16 аптек більше, ніж у 100 містах країни. Щомісяця приблизно 3 мільйони покупців обслуговують 4000 співробітників watsons.

Сервіс

Watsons Україна входить до складу A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 15 000 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи: Китай, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, Туреччина, Україна, Велика Британія, країни Балтії тощо. Щороку більше 5.2 покупців здійснюють покупки в онлайн- та офлайн- магазинах 12 рітейл-брендів по всьому світу, а їх обслуговуванням займаються понад 140 тис. чоловік. Окрім того, A. S. Watson Group є частиною мультинаціонального конгломерату CK Hutchison Holdings Limited, який спеціалізується на портах і пов’язаних з ними послугах, роздрібній торгівлі, інфраструктурі, енергетиці та телекомунікаціях більш ніж у 50 країнах світу. Засновник конгломерату – Лі Кашин – найбагатша людина Азії.

На полицях магазинів мережі та в інтернет-магазині можна знайти продукцію від провідних виробників косметики, побутової хімії, товарів для здоров’я тощо, а також велику кількість товарів власних торгових марок. Найпопулярніші з них: Domol, Isana, Beauty formulas, Superdrug, Rival de loop тощо, загалом, понад 25 брендів. Ця продукція виготовляється ексклюзивно для Watsons на найкращих заводах Європи та Азії. Компанію засновано у 1841 році, коли в Гонконзі було відкрито першу аптеку в місті. У 1858 році англійський фармацевт Александр Скрівінг Ватсон долучився до команди працівників аптеки, ставши її менеджером. І вже у 1871 році Гонконзька аптека почала працювати під назвою A.S. Watson & Company. У 2000 році компанія розпочала роботу у Великій Британії, придбавши мережу Savers Health & Beauty. З цього моменту стартувала експансія A.S. Watson Group на європейські ринки. Один за одним відкриваються магазини в Англії, Нідерландах, Польщі, Україні та інших країнах світу.

Представники компанії ставлять собі за ціль відповідати чотирьом основним напрямкам своєї роботи: робочі місця, навколишнє середовище, турбота про суспільство та місце на світовому ринку.

З кожним співробітником компанії веде чесні та прості трудові відносини. Надається можливість підвищувати свій професійний рівень, проводяться різного роду тренінги, семінари тощо. Особливої уваги watsons надає працевлаштуванню молоді: стажування головному офісі, часткова зайнятість та інше.

Турбота про навколишнє середовище. Компанія використовує якомога більше продукції до складу, яких входять лише натуральні інгредієнти. Упаковки, пакети, різні засоби для перевезення продукції лише екологічно чисті. З 2013 року компанія watsons долучилася до всеукраїнського збору вживаних батарейок. Станом на сьогоднішній день їх зібрано понад 40 тонн.

Турбота про суспільство. Watsons веде бізнес абсолютно офіційно та прозоро (виплата податків, офіційне працевлаштування, створення нових робочих місць в різних містах України). Окрім того, Watsons Україна активно займається благодійними та соціальними проектами.

Відгук

А що вам особисто відомо про компанію Watson? Нас та інших читачів сайту цікавить ваша думка про Watson. Просимо залишити вас свій особистий відгу в полі для коментарів. Завчасно дякуємо за докладені зусилля з вашого боку).