Відгук

  Відгуки Watsons

  Про компанію

  Watsons - мережа роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров'я та дому в території України. До складу компанії входять 429 магазинів та 16 аптек більше, ніж у 100 містах країни. Щомісяця приблизно 3 мільйони покупців обслуговують 4000 співробітників watsons.

  Сервіс

  Watsons Україна входить до складу A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 15 000 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи: Китай, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, Туреччина, Україна, Велика Британія, країни Балтії тощо. Щороку більше 5.2 покупців здійснюють покупки в онлайн- та офлайн- магазинах 12 рітейл-брендів по всьому світу, а їх обслуговуванням займаються понад 140 тис. чоловік. Окрім того, A. S. Watson Group є частиною мультинаціонального конгломерату CK Hutchison Holdings Limited, який спеціалізується на портах і пов’язаних з ними послугах, роздрібній торгівлі, інфраструктурі, енергетиці та телекомунікаціях більш ніж у 50 країнах світу. Засновник конгломерату – Лі Кашин – найбагатша людина Азії.

  На полицях магазинів мережі та в інтернет-магазині можна знайти продукцію від провідних виробників косметики, побутової хімії, товарів для здоров’я тощо, а також велику кількість товарів власних торгових марок. Найпопулярніші з них: Domol, Isana, Beauty formulas, Superdrug, Rival de loop тощо, загалом, понад 25 брендів. Ця продукція виготовляється ексклюзивно для Watsons на найкращих заводах Європи та Азії. Компанію засновано у 1841 році, коли в Гонконзі було відкрито першу аптеку в місті. У 1858 році англійський фармацевт Александр Скрівінг Ватсон долучився до команди працівників аптеки, ставши її менеджером. І вже у 1871 році Гонконзька аптека почала працювати під назвою A.S. Watson & Company. У 2000 році компанія розпочала роботу у Великій Британії, придбавши мережу Savers Health & Beauty. З цього моменту стартувала експансія A.S. Watson Group на європейські ринки. Один за одним відкриваються магазини в Англії, Нідерландах, Польщі, Україні та інших країнах світу.

  Представники компанії ставлять собі за ціль відповідати чотирьом основним напрямкам своєї роботи: робочі місця, навколишнє середовище, турбота про суспільство та місце на світовому ринку.

  З кожним співробітником компанії веде чесні та прості трудові відносини. Надається можливість підвищувати свій професійний рівень, проводяться різного роду тренінги, семінари тощо. Особливої уваги watsons надає працевлаштуванню молоді: стажування головному офісі, часткова зайнятість та інше.

  Турбота про навколишнє середовище. Компанія використовує якомога більше продукції до складу, яких входять лише натуральні інгредієнти. Упаковки, пакети, різні засоби для перевезення продукції лише екологічно чисті. З 2013 року компанія watsons долучилася до всеукраїнського збору вживаних батарейок. Станом на сьогоднішній день їх зібрано понад 40 тонн.

  Турбота про суспільство. Watsons веде бізнес абсолютно офіційно та прозоро (виплата податків, офіційне працевлаштування, створення нових робочих місць в різних містах України). Окрім того, Watsons Україна активно займається благодійними та соціальними проектами.

  Відгук

  А що вам особисто відомо про компанію Watson? Нас та інших читачів сайту цікавить ваша думка про Watson. Просимо залишити вас свій особистий відгу в полі для коментарів. Завчасно дякуємо за докладені зусилля з вашого боку).

  Watsons
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (2)

  6.8
  50% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  6
  Сервіс
  rating
  6
  Ціна
  rating
  7
  Доставка
  rating
  8

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Магазин Наукова

  Дівчатка на Науковій у Львові молодці))) Саме головне що у Єві чи у Просторі не має такого, а дівчата для дегустації тестерів надали рукавички поліетиленові і маленькі нарізані серветочки. Ви молодці Іринка і Настінька.)))) Спасибі за допомогу і виборі

  : Яна19-11-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  9
  rating

  Неправдива країна-виробник

  Замовила памперси хаггіс еліт софт.На сайті,коли замовляла,була вказана країна виробник:Чехія,а при отриманні виявилось-Росія.Для мене,наприклад,це дуже вагома різниця.Російські ніколи б не замовила,вони відрізняються по якості.Обурливо

  : Мар’яна28-09-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  4.5
  rating

  Написати власний відгук ро Watsons

  Ваш відгук

  FAQ