Відгук

    Відгуки Tinydeal

    Про компанію

    Tinydeal - гіпермаркет товарів з Китаю. Діє з 2007 року. Головний офіс знаходиться в Гонконзі, для швидкої доставки товарів до покупця має склади по різних куточках світу. Привабливим є те, що доставка є безкоштовною та й ціна на товари придбанні в магазині Tinydeal значно нижча від тих, які є в роздрібний торгівлі, бо не проходить через велику кількість посередників. Крім цього заощадити кошти дозволяє програма бонусів, знижок, акцій та розпродаж.

    Зайшовши на офіційний сайт, покупець може обрати зрозумілу для нього мову та валюту, якою він користується та обрати з тисяч пропозицій потрібний товар. Для зручності та швидкого пошуку продукція згрупована на розділи та категорії.

    Сервіс

    Мобільні пристрої та деталі до них, а також всі можливі аксесуари, такі як карти пам'яті, зарядні пристрої, акумулятори, чохли, захисні плівки для екранів та гарнітури. В розділі “дім і сад” ви знайдете цікаві та корисні гаджети для роботи на кухні - це безліч силіконових виробів: кришок для банок та пляшок, форм для випічки, смаження та варки; ножі для нарізки та чищення овочів, подрібнювачі; посуд для зберігання, приготування та подачі страв.

    Також на сайті є великий вибір товарів для створення затишного та оригінального інтер’єру, в тому числі засоби для освітлення, як внутрішнього так і зовнішнього. Власники автотранспорту можуть придбати речі які роблять користування автомобілем зручним та безпечним. Це можуть бути відеореєстратори, дзеркала заднього виду, світловідбиваючі смужки, набори інструментів, троси для буксирування з міцних волокон та автомобільні лампи найрізноманітніших розмірів й призначень. Якщо ви маєте дітей чи просто хочете зробити комусь веселий подарунок, переглянути пропозиції в рубриці “іграшки та хобі”, тут ви знайдете безліч цікавих електронних, механічних та настільних ігор. Вони підходять для гри одному чи групою, в приміщенні чи на природі. Перед покупкою певного товару перегляньте відгуки людей, що вже придбали товар та описують свої враження, це буде доречно, адже на ринку китайських виробів є безліч новинок і самому може бути важко оцінити наскільки корисна та чи потрібна ця річ. Термін доставки товару може бути від одного до чотирьох тижнів. Більш вартісну покупку можна відслідковувати, а дешевші товари такої функції не мають, хіба за додаткову плату.

    Відгук

    Якщо ви мали нагоду замовляти товари на Tinydeal, напишіть свій відгук, він буде корисний для тих, хто хоче зробити покупку в цьому онлайн - гіпермаркеті. Ви замовляєте товари для себе чи маєте бізнес? Що ви думаєте про якість представлених товарів та їхній асортимент? Вони такі як зображені на сайті, чи є відмінності? Чи допомагають вам при виборі покупки відгуки інших користувачів? Чи ціна на товар наскільки нижча, що варто замовляти на цьому сайті? Як довго посилка з Китаю йшла до вас? Чи все було надійно упаковано? Чи прийшло без браку та пошкоджень? Як ви отримали посилку, в себе вдома чи в поштовому відділенні? Чи при потребі будете знову робити покупки на Tinydeal? Чи рекомендуєте його іншим користувачам?

    Tinydeal
    Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

    10
    100% Куплю тут ще раз!
    Замовленя
    rating
    10
    Сервіс
    rating
    10
    Ціна
    rating
    10
    Доставка
    rating
    10

    Всі відгуки

    Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

    Написати власний відгук ро Tinydeal

    Ваш відгук

    FAQ