Ssense

Всі відгуки

Ssense

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Ssense

SSENSE – це онлайн-бутік, який пропонує дизайнерську колекцію творів з міжнародних подіумів та вуличних незалежних торгових марок. Відомий своїм ексклюзивним вибором впливових марок та винятковим обслуговуванням клієнтів, сайт магазину SSENSE забезпечує оригінальний, простий у навігації ресурс для покупок, що відповідає найвибагливішим споживачам світу, пропонуючи витончений смак, стиль та сервіс, що дозволяє їм повертатися знову та знову.

Сервіс
SSENSE, створений у 2003 році зі штаб-квартирою в містечку Монреаля, є новаторською міжнародною модною платформою, відомою своїм ексклюзивним оригінальним контентом та асортиментом вибору понад 400 модних та розкішних брендів для чоловіків та жінок. Захищаючи принципово нову точку зору на розкіш, SSENSE створює шлях до нової моди, де вирішується питання про перетин творчості, змісту та комерції. SSENSE гарантує оригінальність кожного продукту, який міститься в каталозіта в розділі знижок. Деякі предмети можуть також включати в себе власний сертифікат автентичності дизайнера, такий як картка автентичності, пакет для пилу тощо.

Ціна та валюта товару будуть різняться залежно від країни, до якої вони доставляються. Тож будьте уважні під час оформлення замовлення. Щоб забезпечити найбільш точне визначення вартості, під час перегляду сайту відображаються податки та витрати на доставку. Виберіть свою країну внизу будь-якої веб-сторінки SSENSE, і ціни та валюта будуть відповідно відрегульовані.

Компанія SSENSE приймає оплату через Visa, MasterCard та Paypal . Усі інші кредитні картки, включаючи American Express, можуть бути використані під час здійснення розрахунків через Paypal . Зауважте, що за одним замовленням може використовуватися лише одна форма оплати. Якщо ви намагаєтеся здійснити перевірку та отримуєте таке повідомлення про помилку: «Транзакцію неможливо обробити», будь ласка, зв'яжіться з вашим банком, щоб вони могли авторизувати транзакцію. Якщо повідомлення про помилку зазначає, що транзакцію неможливо обробити, зверніться до служби підтримки клієнтів, щоб робітники змогли надалі допомогти вам. Після того, як ваше замовлення було розміщено, необхідні кошти зберігаються у формі попереднього дозволу. Це не фактична оплата. Попередній дозвіл гарантує наявність достатніх коштів для здійснення транзакції. Після того, як ваше замовлення було відправлено, з вашої картки стягується відповідна сума у валюті вашого замовлення. Якщо ваше замовлення, на жаль, скасовано, SSENSE негайно видає попередню авторизацію. Зверніть увагу, що це може зайняти додатковий час у вашому банку для повернення коштів на ваш рахунок.

Продукція з сайту SSENSE поставляється у весь світ. Кожне відправлення відстежується за трекномером, тож ви можете переглянути, де воно знаходиться.

Щоб повернути покупку, ваш товар повинен відповідати наступним умовам:
- повернення можливе протягом 14 днів від дати доставки;
- бути в невикористаному стані, незмінному зовнішньому вигляді;
- до товару мають бути доданими бірки та упаковки;
- інтимний одяг та білизна повинні мати непошкоджену гігієнічну захисну смугу без ушкоджень.

Контакти
У разі виникнення будь-яких питань до менеджерів компанії, ви можете звернутися до консультантів за допомогою форми зворотного зв'язку. Ви також можете зв'язатися з SSENSE за допомогою телефонів +1 877 637 6002 або +1 514 600 5818, щоб розмістити замовлення по телефону за допомогою одного з агентів з обслуговування клієнтів. Зверніть увагу, що в режимі онлайн-консультації ви можете розмістити своє замовлення через PayPal, замовлення телефоном можна розміщувати лише за допомогою Visa або MasterCard.


Відгуки
Якщо ви замовляли товари у брендовому бутіку SSENSE, розкажіть про це на нашій сторінці!