SL.IRA

Всі відгуки

SL.IRA

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

SL.IRA

Про компанію

SL.IRA- компанія ексклюзивного жіночого одягу, заснована в червні 2014 року. Всього за кілька років з новачка fashion індустрії бренд виріс в одну з найпопулярніших must-have марок. В основу бренду закладена стратегія Fast Fashion: від розробки до надходження колекції в продаж проходить всього 7 днів. Випуск нових моделей проводиться щотижня, що дозволяє модницям регулярно поповнювати і освіжити свій гардероб. Ірина Слоньовська, молодий і талановитий модельєр, головна натхненниця, особа і head дизайнер бренду.

Сервіс

Своїми ідеями в плані дизайну одягу вона надає дівчатам можливість завжди виглядати стильно, не чекаючи місяцями виходу чергової колекції, і не витрачаючи величезних сум на створення свого образу. Дівчата хочуть одягатися красиво. При цьому у всіх різні життєві обставини, які іноді стають основною перешкодою для створення стильного образу. Ось чому бренд SL.IRA орієнтується на швидкий випуск колекцій, доступних багатьом. Авторські моделі SL.IRA прекрасно комбінуються між собою, і ви кожен день можете створювати собі новий і неповторний look для офісу, ресторану або нічного клубу. Серед клієнтів компанії відомі персони російського і українського шоу-бізнесу: Саті Казанова, Вікторія Лопирьова, Катя Жужа, Алеся Кафельникова та інші селебріті.

Одяг SL.IRA носять практично всі популярні модниці Instagram. Тим часом красуня-муза бренду, Ірина Слоньовська, продовжує знаходити оригінальні концепти для своїх майбутніх колекцій і творчо вдосконалюватися, беручи участь в нових для себе проектах. Яскраву жіночність Ірини гідно оцінили найбільш популярні видання та блоги, включаючи авторитетні портали SPLETNIK і JetSetter.

Про неї говорять, її почуттям стилю захоплюються, одяг, створену за її ескізами, вибирають для себе зірки. Інтернет-магазин SL.IRA наповнений найгарячішими тенденціями сезону, доступними у всіх розмірах. Ви можете скористатися сіткою розмірів на сайті, щоб точно встановити відповідність своїх параметрів та продовжити шопінг. До ціни, вказаної на сторінці товару, не включено транспортні послуги, тобто доставка вашого замовлення оплачується окремо.

Основні вигідні пропозиції ви можете побачити на головній сторінці: великі банери сповіщають про акції, нові гарячі тренди, а також нагадують про розділ «Flash Sale». В цьому розділі представляють кілька категорій за зниженою ціною щодня, в середньому коло 100 продуктів. Тривалість цієї акції становить по 7 днів на кожну категорію. Ціна знижується до 40% і це показується на сторінці «Flash Sales». Незалежно від того, купуєте ви речі за повною ціною чи за зниженою.

Відгук

Читачам Vidhuk цікаво дізнатися більше про цей інтернет магазин. Якщо у вас вже вважала нагода користуватися послугами компанії SL.IRA, буде приємно прочитати ваш відгук. В ньому ви можете розповісти про рівень та якість обслуговування компанії, про те яку, саме річ замовляли, і наскільки швидко ви її отримали? А, якщо ви здійснювали повернення товару то повідомте, як саме це відбулося, як швидко з вами зконтактували представники фірми, і які альтернативні методи вирішення ситуації запропонували для вас. Ваш відгук буде дуже корисним для людей, які тільки планують користати послугами цієї компанії. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!