Skidka

Всі відгуки

Skidka

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Skidka

Про компанію

Найцікавіші з фінансової точки зору акції і знижки України зібрані тепер на одному сайті - skidka.ua. Сьогодні не потрібно очікувати Чорної П'ятниці, щоб зловити продаж за нечувано низькою ціною, все заслуговують на увагу інтернет акції зібрані на новій і зручною інтернет майданчику. Тут можна відразу знайти потрібну річ, помітити вигідні пропозиції і замовити з доставкою якісні товари зі знижками. Для України економія - це нагальна потреба, адже вартість багатьох повсякденних та необхідних речей є високою.

Сервіс

Кожен практичний господар з радістю використовує систему cash back. Як організований цей сервіс: потрібно прямо з каталогу на сторінку інтернет-магазину; зробити замовлення в офіційного дистриб'ютора побутової техніки, автомобілів, мотоциклів, меблів або предметів побуту; через 20-25 днів отримати назад частину витрачених грошей. Цю суму виплачує саме той магазин, в якому відбувався замовлення, дія поширюється абсолютно на кожну покупку. Всі акції онлайн охоплюють світових лідерів в області виробництва, в список входять більш як 150 компаній, в тому числі Jaguar, Toyota, Bosch, Electrolux, Brother, Siemens та інші бренди міжнародного рівня.

Є 2 способи компенсації фінансових витрат:

- перерахування на рахунок в банку;

- перерахування на баланс стільникового телефону.

Сайт супер знижок - це спосіб купити потрібні речі з подвійним виграшем (низька ціна на саму покупку і Cash back). Гарантійні зобов'язання від виробника зберігаються в повному обсязі. За гарантії можна не тільки починають, але і обміняти техніку, якщо з моменту оформлення через купон сайт пройшло менше 2 тижнів. 14 днів дається для того, щоб можна було ретельно протестувати своє придбання і переконатися в ідеальній роботі. При сучасній організації виробництва відсоток заводського браку з кожним роком знижується, і люди залишаються повністю задоволеними. Акції в інтернет магазинах Києва та інших міст країни охоплюють такі категорії:

- сезонна взуття та одяг; широкий асортимент косметики, парфумерії, нижньої білизни і побутових дрібниць;

- необхідне приладдя для ремонту квартири і заміського будинку;

- будь-які запасні частини для автомобілів і автомийок;

- садовий і технічний інвентар; сантехнічне обладнання;

- і багато іншого, в тому числі подарункові купони від партнерів.

Корисна інформація, яка стане в нагоді в навігації: синій знак у вигляді стрічки виділяє позиції, які заслуговують на увагу покупця в першу чергу; жовтий значок у вигляді прямокутника зазначає позиції, на які поширюється розстрочка платежу. Крім того, є можливість кредитування фізичних і юридичних осіб. Кур'єрська служба доставить замовлення за адресою. Для бажаючих є можливість самостійно отримати замовлення на пункті самовивозу.

Відгук

Можливо у вас вже була нагода користуватися послугами цієї компанії. Якщо ти справді так, будемо раді почути вашу думку, щодо якості обслуговування і рівня сервісу компанії. Як ви дізналися про цей сайт і попередити його іншим? Відповіді на ці запитання ви можете записати у полі для коментарів. Також там ви можете згадати про те, що на вашу думку варте уваги для інших користувачів, які також планують здійснювати покупки на цьому сервісі. Дуже дякуємо за докладені зусилля з вашого боку!