Shafa

Всі відгуки

Shafa

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Shafa

Шопінг – це особливе задоволення для всіх жінок, але не завжди є можливість купити річ нову або магазини не радують асортиментом. Shafa – це один з торгових майданчиків модного одягу та взуття за найвигіднішими цінами в Україні. Хочете придбати стильну річ недорого? На сайті Shafa.ua речі ви купуєте безпосередньо від господаря, тому домовитися про вигідну ціну не складе труднощів.

Сервіс
Реєстрація на сайті відбувається через соціальну мережу, це може бути або Контакт, або Фейсбук. Це зручно, і до того ж є додатковою гарантією та захистом. Шахраї можуть бути скрізь, та на цьому сайті їм бути набагато складніше. Згодом можна зробити вхід за логіном та паролем, підтвердивши дані для реєстрації за допомогою скриньки електронної пошти. Сайт досить зручний, все гармонічно та зрозуміло.

Всі речі, які розміщуються для продажу, проходять модерацію. Вона не особливо жорстка, але все ж необхідно робити реальні фотографії хорошої якості, а не обмежуватися фото з сайтів, навіть якщо ви прямий постачальник. Ви можете створити акаунт тільки для того, щоб розпродати свої речі в хорошому стані, які ви не носите. Дехто там веде справжній бізнес, перепродуючи речі з секонд-хендів або виступаючи просто посередником і продаючи новий одяг.

Все, що представлене на сайті, розбито по категоріях. Нещодавно з'явилися також Дитячі, Чоловічі речі та Домашній текстиль. Ви можете налаштувати фільтри та вказати розмір, назву бренду, вартість та навіть колір, аби знайти те, що вам потрібно.

На Shafa діє система Відгуків. Звичайно, купувати річ у продавця, у якого всі відгуки позитивні та їх багато – це дуже вагомий плюс, якого може не вистачати на інших майданчиках. Щоб з'явилася можливість залишити відгук, продавець повинен зазначити покупця проданої речі. Тобто без угоди ви не можете цього зробити. Через 3 дні після укладання угоди на пошту продавцю та покупцю приходить повідомлення про те, що відгуки доступні. Цього часу достатньо, щоб річ доїхала до своєї покупниці. Крім того, протягом 3 днів можна буде спробувати прояснити всі розбіжності між продавцем і покупцем, якщо вони виникнуть.

Якщо ви пропустили або видалили такий лист, не турбуйтеся. Всі запити на відгук доступні у вашому профілі. Зверніть увагу, що вам необхідно вибрати позитивний або негативний відгук. Якщо у вас під час операції була проблема, ви можете залишити негативний відгук. Але при цьому обов'язково коротко повідомити її суть. Запит активним протягом 30 днів. Біля кожного запиту зазначено, що залишилося.

Усі питання щодо стану речей, дефектів та іншого вирішується на етапі діалогу з продавцем. Для покупки вподобаної товару, натисніть кнопку «ХОЧУ» і продавець зв'яжеться з вами. Ви можете ставити питання та просити відправити додаткові фотографії, аби впевнитися у відповідності вказаного стану.

Якщо ви хочете зробити ваше оголошення більш помітним для покупців, ви можете замовити послуги "ТОП-оголошення" або "VIP-оголошення". ТОП-оголошення отримують до 10 разів більше показів, та до 5 разів більше переглядів, ніж звичайні оголошення в цій же рубриці. VIP-оголошення отримують до 15 разів більше переглядів, ніж звичайні оголошення.

Нещодавно компанія випустила додатки до смартфонів, щоб користувачам було ще зручніше із Shafa.

Контакти
Якщо у вас виникають питання, напишіть листа на електронну скриньку hello@shafa.com.ua або зверніться до адміністратора.


Відгуки
Чи мали ви можливість оцінити роботу сайту та продавців та покупців, що його використовують? Чи задоволені ви роботою модераторів та адміністрації? Які оновлення ви хотіли б додати до сервісу? Для Vidhuk важлива ваша думка!