Відгук

  Відгуки Sal, Água e Alma

  Концепція бренду Sal, Água & Alma (SAL) народилася завдяки натхненню, отриманого від зв'язку людини з океаном. Цей бренд є дійсно справжнім, адже він суттєво відрізняється від усього, що ви коли-небудь бачили.

  Команда бренду Sal, Água & Alma складається з 3 друзів і кожен з них додає власні цінності в продукцію компанії. Рафаель Сенна – це людина, яка є невичерпним джерелом творчості. Він відповідає за дизайн кожного виробу та загальну якість колекцій. Натан Етура займається керівництвом та розвитком бренду. Педро Скубі – це справжнісінький серфер, котрого ви неодноразово бачили на кіноекранах. Він є натхненням та втіленням того, що означає та несе в собі бренд.

  Сервіс

  Мінімалістичний каталог було створено таким чином, щоб кожен відвідувач міг на інтуїтивному рівні розуміти, як зробити замовлення. Якісні фотографії товару дають змогу оцінити майстерність роботи та оглянути вироби якомога краще перед покупкою. На сторінці кожного товару є його докладне описання та зазначено особливості (попередження щодо застосування та назва матеріалу, з якого вироблено прикрасу). До того ж ви можете оцінити габарити та вагу виробу за допомогою додаткової інформації, що також зазначена на картці. Прочитайте відгуки інших покупців, котрі вже отримали замовлення та мали змогу оцінити його якість самостійно.

  Оплата замовлення доступна в багатьох видах:

  - оплата картками Visa, MasterCard, American Express;
  - оплата за допомогою системи PayPal;
  - розрахункові картки Hipercard;
  - платіжного посередника Boleto Bancario та іншими.

  Після оформлення замовлення та його відправки магазином, ви можете відстежити пакунок. Для цього слід звернутися до власного облікового запису та натиснути на предмет, що міститься в вашому замовленні. Почати відстеження посилки можна буде через 2 дні – саме стільки часу потрібно компанії, аби запакувати його. Ви можете обрати поштову службу, котра буде транспортувати ваше придбання. Умови зазначено під час оформлення замовлення.

  Покупець також може повернути чи обміняти придбану річ, якщо він дотримуєтеся всіх правил, передбачених кодексом захисту споживачів та чинного законодавства. Для повернення відведено 7 днів. Ознайомтеся зі сторінкою умов повернення та впевніться, що товар не був у використанні. Для повернення та обміну зв’яжіться з адміністрацією.

  Не зважаючи на те, що магазин та виробництво знаходиться в Португалії, магазин Sal, Água & Alma відправляє свою продукцію закордонним покупцям. Для міжнародних покупок ви повинні зв'язатися з менеджером. Ви також можете використати купон на знижку. Введіть його код на сторінці кошика під час оформлення замовлення. Підписуйтеся на інформаційні листи, що надходитимуть електронною поштою, а також на акаунти в соціальних мережах, щоб знати про актуальні пропозиції та оновлення колекцій.

  Vlog: Ensaio na Praia (Sal, Água e Alma) - Luana Piovani

  Контакти

  При оформленні міжнародних замовлень, надішліть листа з вашим ім'ям, повною адресою та кодом продукту або посиланням на нього за адресою contato@salaguaealma.com. Для обміну та поверненню зв’яжіться з менеджерами електронною поштою contato@salaguaealma.com.


  Відгуки

  Бажання володіти унікальними прикрасами можна здійснити за допомогою авторських ювелірних виробів. Завдяки транспортному сполученню, прикраси з сонячної Португалії можуть поповнити вашу шухляду з дорогоцінними виробами.

  Якщо ж ви вже купляли срібні прикраси в магазині Sal, Água & Alma, розкажіть про це за допомогою форми відгуку на нашій сторінці, та оцініть своє загальне враження за допомогою зірочок. Та всі знатимуть, як ви ставитеся до компанії, та зможуть скласти правильну думку ще перед замовленням!

  Sal, Água e Alma
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Sal, Água e Alma

  Ваш відгук

  FAQ