Rozetka

Всі відгуки

Rozetka

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo Bonprix

Bonprix

0 Відгуки

Про компаніюBonprix - німецька &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Rozetka

Інтернет-магазин Rozetka.ua-відомий український брендовий інтернет-магазин та маркетплейс електроніки та побутової техніки. Був заснований в 2005 році. Представники компанії Ñ” у всіх обласних центрах України. Згідно з інформацією американського журналу «Ð¤Ð¾Ñ€Ð±Ñ», станом на 2014 рік, Rozetka займає перше місце серед інтернет-магазинів з найбільшим виторгом. Статистика 2017 показує, що магазин посів 10 місце, серед найпопулярніших сайтів, які відвідують українці. Такої високої оцінки споживачів компанія заслужила завдяки: максимальному розширенню асортименту товарів та послуг, розумній ціновій політиці Ñ– відмінній якості сервісу.

Про компанію

Компанія «Rozetka»- не ставить перед собою завдання просто продати товар, а продати його так, щоб покупець був ознайомлений з характеристикою продукту, відгуками та правилами експлуатації. Для цього компанія спеціально знімає відео та огляди про товар, пропонує до уваги клієнта інформаційні статті та новини. Щодня сайт відвідує близько 2 000 000 млн. користувачів, Ñ– це число постійно зростає. «Rozetka», не зупиняється на досягнутому, прагнучи стати найкращою фірмою в Україні з продажу електроніки та побутової техніки.

Ð’ асортименті продукції «Rozetka»: ноутбуки, комп'ютери, смартфони, ТВ в електронні пристрої, програмне забезпечення, інструменти, автотовари, дитячі товари, електронні книги, товари для офісу, одяг, взуття, прикраси та багато іншого.

Сервіс

Ðагазин пропонує гарантію на свій товар терміном на 14 днів або на 99 місяців в залежності від сервісної політики виробника. Документом, який підтвердить гарантійні зобов'язання магазину Ñ” гарантійний талон «Rozetka». Ðарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками. Адресу, контактні дані або місце розташування сервісного центру ви можете знайти в гарантійному талоні виробу або в спеціально відведеному розділі-список сервісних центрів.

Ðарантійний талон, також надає вам право безкоштовного обслуговування в сервісному центрі. Ð’ ньому обов'язково має бути зазначено: модель, серійний номер, гарантійний термін та дата продажу товару. Намагайтеся зберігати його протягом усього терміну експлуатації товару. Ð’ разі потреби ви можете здійснити заміну або навіть повернути товар до магазину, це право надає вам Закон України «ÐŸÑ€Ð¾ захист прав споживачів».

Щоб скористатись цією нагодою переконайтесь, що придбаний вами товар не втратив товарного вигляду, що ви зберегли упаковку товару цілою, не пошкодили сам товар, і його комплектуючі, а також зберегли всі ярлики, та необхідне заводське маркування.

Згідно з політикою сервісу ви не можете повернути або обміняти товар:

1. який було пошкоджено з вини споживача (не заводський брак);

2. який вже має сліди користування;

3. індивідуальне замовлення, зроблено за вимогою замовника;

4. після купівлі якого, минуло більше, ніж 14 днів;

5. який, змінив свій колір через хімічний вплив чи вплив інших факторів.

Обмін або повернення товару, ви можете здійснити в будь якому сервісному центрі «Rozetka». Для здійснення повернення чи обміну товару вам потрібно мати при собі паспорт. Повернення коштів здійснюється в той самий день коли відбувся обмін. Для зв'язку з компанією або сервісними центрами можна скористатися інформацією розміщеною на офіційному сайті «Rozetka.ua»

Відгуки

Якщо, ви мали нагоду придбати товар в магазині «Rozetka» або обмінювали чи повертали товар, поділіться своїм досвідом на нашому сайті vidhuk.com.ua! Це допоможе іншим покупцям, отримати більше інформації про товари «Rozetka» та зробити правильний вибір!