Rosewholesale

Всі відгуки

Rosewholesale

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Rosewholesale

Про компанію

RoseWholesale є однією із найбільших компаній, які займаються оптовою торгівлею в Інтернеті. Підприємство спеціалізується на продажі одягу в опт. Клієнти, які бажають зекономити кошти на купівлі одягу в Інтернеті та купити речі по оптовій ціні. RoseWholesale - провідний міжнародний інтернет-магазин модного одягу.

Магазин завжди зосереджується на останніх тенденціях в стилі одягу та аксесуарів. В той же момент продукція має бути доступною для клієнтів різного матеріального становища. Компанія прагне надати широкий асортимент високоякісних модних речей не тільки за найнижчими цінами, але й з професійним спеціалізованим обслуговуванням їхніх клієнтів по цілому світі.

Сервіс

В RoseWholesale ви можете придбати: жіночий та чоловічий одяг, спідня білизна, сумки, перуки, модні ювелірні вироби й інші прикраси та багато інших фантастичних предметів. Мета магазину - високоякісна продукція за конкурентними цінами. Чим більше ви купуєте, тим більше економите. Незалежно від того, чи ви є покупцем, який купує речі для особистого користування, чи ви власник магазину, чи оптовиком, який шукає постачальників, щоб забезпечити ваш магазин конкурентною продукцією, RoseWholesale ідеально підходить всім.

Завдяки їхнім високоякісним товарам, низькими оптовими цінами, професійному обслуговуванню та безкоштовній доставці на деякі речі багато людей обирають саме їх. Будучи давнім світовим оптовим продавцем, підприємство у своєму користуванні використовує велику мережу професійних виробників, фабрик та дистриб'юторів для їхніх товарів. Всі заощадження фірма дарує своїм клієнтам у вигляді максимальних знижок. RoseWholesale дуже відповідально ставиться до співпраці з оптовими магазинами по цілому світі. Працюючи з всесвітньо відомими логістичними операторами, включаючи DNL, UPS та EMS, компанія щоденно відправляє тисячі замовлень в більше, ніж 200 країн.

Для зручності ви можете вибрати будь-який вид доставки, який відповідає вашим потребам. Професійний персонал складу подбає про ваші замовлення, переконавшись, що вони упаковані відповідно до строгих стандартів. Всі товари ретельно перевіряються й надійно упаковуються перед відправкою. RoseWholesale приймає ряд безпечних та зручних способів оплати. Найпопулярнішим способом онлайн-оплати є PayPal.

Даний вид оплати є повністю перевіреним, тому клієнти можуть здійснювати покупки з внутрішнім спокоєм. Покупки також можна оплачувати з допомогою кредитних карт через PayPal. Для замовлень, які перевищують 500 доларів США, покупцям необхідно звернутися в Центр підтримки. Після оплати провідного переказу, необхідно звернутися до працівників сайту, з метою вказати номер замовлення, суму платежу, номер транзакції й точної дати, коли ви робили провідний переказ. Компанія відправляє замовлення в будь-яку точку світу.

Все що вам потрібно, то це просто здійснювати покупки та насолоджуватися чудовим сервісом. Ваш товар вам доставлять прямо до дверей. Як це все робиться? Після оброблення вашого платежу та замовлення, вам відправляють електронний лист, щоб підтвердити замовлення. Після цього продукцію готують до відправлення. Процес оброблення замовлення займає приблизно 1-4 робочі дні. Це потрібно для контролю якості та організації доставки. Після відправлення вам буде надіслано електронне повідомлення про доставку.

Фактичний термін отримання замовлення залежить від вибраного вами методи доставки. Доставка з фіксованою ставкою: 10-25 робочих днів. Доставка по стандартній ціні: 7-10 робочих днів. Пришвидшена оплата доставки: 3-7 робочих днів Більше інформації про оптовий магазин продукції ви зможете дізнатися на їхньому сайті rosewholesale.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього магазину. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість речей? Скільки часу зайняла доставка? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні! .