Price.ua

Всі відгуки

Price.ua

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

Price.ua

Про компанію

Price.ua - це всеукраїнський інформаційний каталог в інтернеті товарів і послуг. От уже більше 14 років працює на ринку товарів. В каталозі Price.ua представлена сама повна база цін на будь, який товар. Вона пропонує не лише самий оптимальний вибір, але й дозволяє зрозуміти, що саме для вас потрібно з допомогою візуальної і текстової інформації про майбутню покупку.

Завдяки зручній функціональній системі, робити покупки можна без проблем, так обіцяють представники Price.ua. Багаторівневий пошук товарів по виробникам, категорія і цінам дозволяє без зайвих зусиль знайти саме той товар, який вас цікавить. Розробники price.ua створили унікальну функцію, прайс контролю. Вона повідомляє вас про самі найкращі ціни. Для вас, як для покупця компанія мала б стати, самим вигідним джерелом низьких цін за якісний товар.

Сервіс

Нагадаємо, що інформаційний інтернет каталог товарів і послуг Price.ua, ти спеціально створений сервіс пошуку, порівняння товарів і послуг від відомих брендів, магазинів і компаній тощо. Ціль представленого сервісу, забезпечити взаємодію покупця з продавцем, посередництвом каталогу товарів і послуг, механізми пошуку, вибори товарів послуг відповідно до пошукових критеріїв клієнта. Отож відповідно метою компанії є, допомогти вам як користувачем максимально якісно взаємодіяти з продавцем на вихідних для вас умовах. Price.ua існує на ринку товарів і послуг України більше 10 років. За цей чи малий проміжок часу, багато з того, що зараз функціонує в сфері компанії використано на ринку України вперше. Для того щоб розвивати свій активний бізнес, price.ua використовує різні методи поширення своїх товарів і послуг.

Зокрема використовується:

- інтернет магазини (із власною системою лига новости, в них також проведено сортування товарів по групах із запущений сервіс “розумний бюджет”);

- крім того для покращення якості обслуговування користувачів, активно використовується послуги спеціалістів та експертів;

- також активно використовують рекламу (у вигляді різних банерів);

- І неможливо згадати про мобільний додаток, з допомогою якого ви можете користуватися Price.ua.

Відгук

Можливо ви та людина, яка мала нагоду скористатися послугами Price.ua. В такому випадку у нас випала нагода, заохотити вас залишити свій відгук про цю компанію. У спеціально відведеному місці для коментарів, можете сказати, що саме купували. Чому обрали саме цей Інтернет ресурс? Чи порадити його у використанні іншим користувачам? Наскільки якісним, на вашу думку є обслуговування? Що саме ви можливо хотіли б виправити? Якщо виникла така ситуація в якій потрібна була увага представників компанії. Як вирішилась ситуація? Чи на вашу користь? Ваш відгук стане в нагоді тим, хто планує використовувати послуги компанії Price.ua. А ми свою чергу будемо вдячні за докладені зусилля з вашого боку.