Popreal

Всі відгуки

Popreal

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Popreal

Про компанію

Popreal - це онлайн-магазин, який займається продажем одягу для новонароджених, мальків, дитячого одягу та аксесуарів. Компанія прагне надавати клієнтам оригінальні, високоякісні й ексклюзивні продукти. Для частини продажу флеш-пам'яті клієнти повинні завершити оплату до закінчення продажу.

У Popreal вважають, що вміння вибрати стильний одяг й легко обрати те, що вам подобається - це одне і те ж. На одному сайті є дійсно безпечні та здорові товари для немовлят, що залишає більше часу, щоб насолоджуватися життям. Фірма не дає ніяких явних або умовних заяв чи гарантій щодо роботи сайту або інформації, континенту, матеріалів чи продукції, які є на сайт, за винятком випадків, передбачених Умовами користування сайту в повній мірі, допустимих чинним законодавством.

Сервіс

Якщо є порушення умов гарантії, пошкодження товарного вигляду речей, то Popreal відмовляє в гарантії. У межах законодавства, загальна відповідальність Popreal перед вами не повинна перевищувати в сукупності суму фактично сплачених вами митних платежів. Якщо говорити про оплату, то компанія надає своїм користувач доступ до сторонніх платіжних шлюзів, таких як PayPal. Ці послуги не знаходяться під їхнім контролем. Перед тим, як здійснити будь-які платіжні транзакції, клієнту необхідно ознайомитися з умовами обраного платежу. Частина транзакцій фірми обробляється їхнім онлайн-провайдером платежів, групою APACPAY. Вони знаходяться в Сінгапурі та Лондоні. З системою платежу PayPal ви можете швидко і безпечно відправити платіж в режим онлайн. Через неї ви можете оплатити кредитною, дебетовою картою або ж залишком на банківському рахунку. Як тільки замовлення буде відправлене, ви будете перенаправлені на сайт PayPal, де зможете зробити платіж, увійшовши в систему з вашим іменем та паролем PayPal.

Думаючи про своїх клієнтів, компанія робить все можливе для вашого комфорту та безпеки. Тому ви можете перевірити стан своїх платежів навіть без облікового запису. Щоб зробити це, потрібно натиснути “Paypal Checkout”, і ви будете перенаправлені на захищену сторінку, де можете ввести інформацію про свою кредитну картку або безпечно здійснити платіж через PayPal. До того ж ви можете відстежувати статус свого платежу. Зверніть увагу, що Popreal не збирає номери ваших карток чи особисту інформацію. З питань, пов'язаних з вашими транзакціями на сайті ви можете проконсультуватися з банком-емітентом карт.

Оброблення замовлення займає від 3 до 7 днів. Замовлення доставки: 5 - 20 днів, залежно від регіону, куди доставляють речі. Після того, як фірма отримує замовлення клієнтів, компанія проводить перевірки та тестування контролю якості, щоб забезпечити якість продукції перед відправкою. Час обробки залежить від конкретного товару. На даний момент всі замовлення доставляють службою доставки авіаперевезень. Для Express Shipping, DNL - перевізник судноплавства. Клієнти мають можливість отримати безкоштовну доставку. Для цього потрібно придбати замовлення для жителів США на суму понад 69 американських доларів, для жителів інших країн - понад 89 доларів. Більше інформації про магазин, де можна придбати будь-які речі для малечі, ви зможете дізнатися на їхньому сайті popreal.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього сайту. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість придбаних речей? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Наперед вдячні!