Pampik

Всі відгуки

Pampik

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo Bonprix

Bonprix

0 Відгуки

Про компаніюBonprix - німецька &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Pampik

Про компанію

Рampik.com - це інтернет магазин для вагітних та їх малюків. Крім цього це не просто магазин з конкретним набором товарів чи послуг, це своєрідний портал, який містить різну інформацію направлену на те, щоб допомогти вагітним жінкам та молодим батькам. Позитивний настрій всієї команди працівників позитивно впливає на роботу цілого магазину Pampik.com, адже кожен працівник, починаючи від засновника і закінчуючи пакувальником.

Щиро вірить, в те що його робота зробить цей світ трішечки краще, ніж він є. Здається роботи не дуже багато, але один з мінусів інтернет продажу в тому, що ви не можете достатньо побачити скільки зусиль докладається для того, щоб ваше замовлення потрапило до вас у найкращому вигляді! Насправді роботи дуже-дуже багато і повірте саме тому робота магазину не припиняється ні на мить. Магазин трудиться день в день, без вихідних для того. щоб досягти високих досягнень у своїй сфері обслуговування та приємно вас потішати, зокрема якістю обслуговування.

Сервіс

Рampik.com ставить собі за ціль завоювати вашу довіру і щоб ви 100% довіряли їм від моменту вагітності і до того часу, коли ваш малюк стане достатньо дорослим. Купуючи всі товари для своєї дитини в Pampik.com, вам гарантують, що ви отримаєте:

- можливість придбати все, що потрібно вам для здійснення догляду за малюком при цьому не витрачаючи багато часу на виснажливі походи по магазинах;

- безкоштовну доставку і при цьому дуже швидку прямо до ваших дверей в будь якій точці України;

- гарантовано якісну продукцію від надійного виробника;

- індивідуальне обслуговування на основі здійснення вами попередніх покупок в Pampik.com;

- детальну консультацію на кожному етапі покупки;

- унікальні акційні пропозиції та програму лояльності для постійних покупців;

- гарантію вирішення будь якої проблеми, пов'язаної з вибором, заміною товару, невідповідність опису, усі питання цього типу будуть вирішенні на вашу користь.

Відгук

Якщо ви самостійно, на власному досвіді вже мали нагоду скористатися послугами магазину Pampik.com, то заохочуємо вас розповісти про це залишивши свою розповідь в полі для коментаря. Там ви можете також дати відповідь на кілька запитань:

- як ви почали купувати Pampik.com?

- Чи все сподобалось вам в сфері обслуговування?

- Скільки часу триває доставка товару?

- І куди саме (в географічному плані)?

- Чи були у вашого замовлення, якісь дефекти?

- Якщо так, то як представники вирішили це питання?

- Наскільки швидко вони звязалися з вами для уточнення деталей, щодо замовлення?

- Чи порадите ви іншим купувати в Pampik.com? Якщо так, то чому?

Ми будемо раді, якщо ви дасте відповідь хоча б на одне з наведених вище запитань або розкажете свою особисту історію. Пам'ятайте ваш досвід підкаже іншим, охочим придбати щось в магазині Pampik.com, чому варто це робити або навпаки, які є вагомі аргументи чому можна вважати, що обслуговування магазину на найвищому рівні? Ми будемо дуже вдячні вам за докладені зусилля з вашого боку!