Oyster

Всі відгуки

Oyster

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo Bonprix

Bonprix

0 Відгуки

Про компаніюBonprix - німецька &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Oyster

З плином часу та насиченістю подіями важко заохотити дитину до занять, що розвивають. Та не всі факультативи містять користь, що можна застосувати у житті. Саме для того, щоб зацікавити дитину та додати практичні навички у навчання, було створено спеціальні набори з професіями Oyster. Ці подарунки підійдуть для юних мрійників від 4 до 12 років, бо їх було створено разом з дітьми та для дітей. Діти можуть використовувати набори самостійно, або долучати до роботи всіх членів родини. Під час ігор з набором Oyster дитина занурюється в світ справжньої професії. Це непередаваний досвід, що допомагає малюкам почати мріяти та розвиватися, аби досягти мети, вже з малих років.

Сервіс
Всі завдання для наборів від компанії Oyster розробляються разом з дитячими методистами та професіоналами – лікарями, інженерами, істориками, а згодом обов'язково перевіряються з юними бета-тестерами. Таким чином, завдяки залученню дорослих професіоналів своєї справи кожен набір поєднує в собі дійсні аспекти професій, а методисти допомагають адаптувати це для засвоєння дітьми. Остаточні штрихи вносять саме дітлахи – вони відверто можуть сказати про недоліки та допомогти зробити гру ще цікавішою.

Всі набори підходять як хлопчикам, так і дівчаткам. Якщо вам важко сказати, яка професія для дітей найцікавіша – можете вибрати художника, археолога чи історика, адже це досить універсальні набори, які будуть цікаві всім школярам від 6-ти до 12-ти років (і не тільки їм). Набори підходять як на подарунки одній дитині для занять вдома, так і в школу або освітній центр на групу дітей (в цьому випадку вам потрібна буде групова версія наборів, яку можна придбати за запитом).

У кожному наборі містяться різні пізнавальні завдання – навчальні, творчі, але такі ж захопливі як гра. Для початку роботи з набором не потрібна ніяка додаткова підготовка та додаткові предмети – абсолютно все необхідне вже є в коробці:5 інструменти, картки із завданнями, VR-окуляри та інше.

Кожна коробка – це поєднання трьох подарунків – гри, профорієнтації та завдань для дітей, що розвивають. Дитині 6-ти років, можливо, знадобиться допомога дорослого, а діти від 7 років та старше з більшістю завдань відмінно впораються самі.

Розробники додали до кожного набору по три частини:

1. Справжні інструменти та артефакти. Провести обстеження за допомогою справжнього стетоскопа, вивчити старовинні монети – дітям подобаються справжні "непластікові" предмети.
2. Реальні життєві завдання. Дитина відчує себе важливим професіоналом, виконуючи цікаві завдання сучасних вчених, інженерів, медиків та інших фахівців.
3. Відео та віртуальна реальність. VR та відео дають унікальні можливості: побувати на заводі з інженерами та роботами, побачити археологічну експедицію на острові Пасхи, і багато чого іншого.

Набори Oyster дозволяють дітям зануритися в світ цікавих професій та застосувати шкільні знання на практиці, побачити справжній, а не абстрактний, результат своєї роботи. З кожним набором він виконує завдання і експерименти, що показують реальні практичні завдання професіонала. Час, який малюк витратить на виконання завдання, складає приблизно 2-4 години.

Контакти
Компанія Oyster працює на території Росії, тому номери, що вказані на сторінці з контактними даними, можуть не підійти для консультації з інших країн. Якщо ж ви знаходитеся на в Росії, дзвінок за номером 8 800 551 22 79 буде безкоштовним. Для жителів Москви є окрема лінія 8 495 128 04 12. Ви також можете зв’язатися з компанією електронною поштою info@oysterkit.ru або за допомогою соціальних мереж.


Відгуки
Подарунки можуть бути не тільки веселими, а й корисними. Якщо ви вирішили подарувати своїй дитині набір від Oyster, розкажіть про ваші враження та враження вашої дитини! Заповніть формі відгуку, щоб інші впевнилися у якості продуктів компанії та її сервісу!