Nordman

Всі відгуки

Nordman

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Nordman

Найбільш розвинений на території Росії постачальник спеціалізованого взуття – це Nordman. 21 рік, що існує завод, команда фахівців долала чисельні перепони: відсутність місцевих технічних фахівців, економічна нестабільність в країні в 90-і роки та інші перешкоди.

В Росії фактично немає освіти в галузі виробництва такого взуття, тому підбір кваліфікованих виробничих кадрів – непросте завдання. «Псков-Полімер», на базі якого працює магазин Nordman – одне з небагатьох підприємств, де завжди раді амбітнім молодим фахівцям різного профілю. Саме тому за час існування колектив маленького виробничого підприємства перетворився у велику команду фахівців, яка працює над створенням кращого взуття для некомфортно умов. Зараз штат налічує понад 570 співробітників.

Сервіс
З 2000 року компанія почала випуск італійських колекцій «Wintech» та «Bizeta», а також додала до асортименту лінійки повсякденного та робочого взуття, взуття для полювання та риболовлі. Для цього було освоєно нові матеріали та технології, завдяки яким попит ріс, з’являлася можливість для експорту та ще більшого розширення асортименту. Завдяки 5 рокам невпинного розвитку було додано жіночу колекцію та дитячу.

Згодом концепція бренду змінилася – тепер Nordman випускає якісні взуття та одяг для всієї сім’ї. Сучасний магазин Nordman – це три абсолютно різних лінійки:

- повсякденна міська для дорослих та дітей;
- для полювання та риболовлі;
- спеціалізована робоча екіпіровка з захисними елементами.

Компанія неухильно дотримується своїх принципів під час створення свого продукту. Для цього виробництво здійснюється на новітньому італійському обладнанні, а сировина, тканина та інші складники постачаються з всього світу: з Італії, Польщі, Чехії, Кореї та інших країн. Головним критерієм відбору є бездоганна якість матеріалів, аби задовольнити кожного клієнта та перевершити його сподівання.

Перш ніж потрапити на полиці магазинів або на склад, всі товари проходять тестування. Кожна нова модель одягу або взуття надходить до виробництва тільки в тому випадку, якщо фахівці повністю впевнені в продукції. Це перевіряється після виробництва – від внутрішніх експериментів над товарами до експлуатації в природних умовах із залученням потенційних покупців та фахівців.

Придбати вподобаний товар в магазині Nordman можна прямо на сайті. Для громадян Росії доступний варіант оплати покупки після отримання. Також можлива оплата карткою або платіжною системою PayAnyWay. Під час оформлення замовлення ви самостійно обираєте серед варіантів служби доставки. Якщо ж при отриманні посилки ви виявили недолік, або незадоволені отриманим товаром, ви можете його повернути впродовж 14 днів з моменту отримання товару.

Nordman також співпрацює з іншими компаніями, які бажають робити оптові замовлення. Для цього відведено окрему сторінку з формою заявки на співпрацю. На сторінках сайту ви можете ознайомитися з асортиментом та умовами співпраці.

Контакти
Компанія прислухається до думки споживачів та намагається втілити якомога більше побажань в своїй продукції. Також менеджери надають професійні консультації щодо вибору товару та оформлення покупки. З будь-яких питань ви можете звернутися до робітників за телефоном 8 (800) 551-29-10, дзвінок за яким є безкоштовним на території Росії. Ви також можете замовити зворотній дзвінок на сторінці компанії. Для консультації в текстовому режимі звертайтеся в час підтримки на сайті або за електронною адресою sales@nordman.ru.


Відгуки
Розкажіть вашу думку щодо продукції Nordman та робітниках цього виробництва. Чи доводилося вам спілкуватися з менеджерами компанії? Чи були вони привітні та компетентні в вирішенні питань? Чи задоволені ви якістю продукції? Опишіть ваш досвід на нашому сайті! Ми бажаємо знати вашу думку!