NewFrog

Всі відгуки

NewFrog

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

NewFrog

Про компанію

NewFrog.com - онлайн-компанія по електронній комерції, пропонує більше, ніж 200 000 продуктів, включаючи побутову електроніку, ліхтарик, одяг, ювелірні вироби і годинники на складі з неперевершеними цінами й готовими до відправлення протягом 2 робочих днів.

Компанія володіє безліччю постачальників і управляє програмою безперервної економії коштів з усіма постачальниками суб-рівня. Купуючи в них, ви можете отримати знижку від 10 до 70 %, ніж E-bay та інші сайти.

Сервіс

Звичайно, коли ви переглядаєте товари на сайті та виявляєте, що ціни більші, ніж в інших, то додайте URL-адресу магазину в “Price Match”. NewFrog розгляне його і відповідним чином налаштує ціну. Якщо ви виберете Airmail для доставки свого пакета, всі товари будуть безкоштовними. Китай, який володіє потужними можливостями щодо впровадження та виробництва нових продуктів, грає важливу роль на міжнародному ринку. І Guangdong, де велика частина їхнього виробника знаходиться - є родзинкою Китаю в цій області. Компанія використовує ці переваги і постійно впроваджує продукти з сучасним дизайном, надійною якістю і неперевершеною ціною для задоволення потреб клієнтів.

Більш того, NewFrog розглядає “для задоволення мінливого попиту клієнтів” в якості їхньої мети. Вони своєчасно відстежують провідних продавців на всесвітньому ринку Е-ринку й постійно спілкуються з клієнтами, щоб знати, що їм дійсно потрібно. Це також підвищує популярність їхньої продукції. Компанія користується оптимізованою процедурою, щоб скоротити час від підтвердження отримання оплати, друку замовлення до доставки в місце призначення. А також, їхнє управління ланцюгами постачання також полегшує процес доставки.

В середньому ваше замовлення буде оформлене на 24 годин раніше, ніж на інших сайтах. NewFrog вибирає продукцію для продажу на основі їх чудових конструкцій і перевіреної надійності обладнання. Їхня продукція не тільки унікально спроектована, а й виготовлена з міцних матеріалів. Крім того, вони створили дуже строгу і всеосяжну систему контролю якості. Товари проходять через процедури IQC (Контролю вхідної якості), IPQC (Контроль якості в процесі) і OQC (Контроль якості перед їх відправленням). Компанія впроваджує механізм CLCA якості (замкнутий цикл) для забезпечення якості зворотного зв'язку і безперервного поліпшення якості руху. NewFrog будує провідну сервісну команду в галузі В2С.

Вони пропонують сервісний доступ, як делікатно розроблені FAQ, відстеження, чат, MSN, пошту, веб-повідомлення та форум. Крім того, для VIP-клієнтів надається телефонна послуга. На ваші листи та повідомлення вам дадуть відповідь протягом 24 годин або навіть менше. Більш того, в них є сюрпризи для купонів або подарунків для VIP-клієнтів на день народження або важливі свята, завдяки яким важливі клієнти можуть винагороджувати своїх клієнтів або членів сім'ї. NewFrog завжди готовий допомагати в розширенні бізнесу. Вони працюють для того, щоб створити безпрограшну ситуацію з клієнтами. Звертаючись до команди веб-маркетингу, вони готові допомогти своїм клієнтам розширити їхній внутрішній ринок. Клієнти, які відповідають їхній VIP-ієрархії та отримують їхнє схвалення, отримують відносну підтримку та регулярну підготовку. Більше інформації про магазин електроніки ви зможете дізнатися на їхньому сайті newfrog.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього магазину та сервісу. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість придбаних речей? А що ви вважаєте, потребує покращення? Можливо ви з ними співпрацюєте як продавець? Ваша думка важлива для нас! Наперед вдячні!