Nazya

Всі відгуки

Nazya

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Nazya

Про компанію

Nazya.com - одна з найбільших площадок для пошуку товарів по цілому світі, з досвідом успішної роботи більше, ніж 8 років. Ними виконано більше, ніж 1 000 000 замовлень і це число стрімко росте!

Інтернет-площадка Nazya.com - це проект, який надає вам можливість самому вибрати та придбати улюблену річ з понад 2 000 000 найменувань продукції. Тут ви можете придбати товари з Китаю, Японії, Індії, Кореї, США, Європи і Росії. Даний сайт - це не прямий постачальник продукції, а посередник між клієнтами та міжнародними сайтами-постачальниками.

Сервіс

Вони замовляють для вас ті речі, які б ви хотіли придбати із за кордону. Унікальний проект відкриває для вас безмежні можливості для економії на улюблені товари. Це те місце, де кожен може знайти та придбати все, що йому хочеться. На площадці ви знайдете те, чого немає в інших магазинах. Ви зможете придбати будь-які ексклюзивні речі за доволі приємними цінами.

На сайті розміщені товари продавців з всього світу. Все, що вам потрібно - це вибрати те, що ви шукаєте і оформити замовлення. Потім команда площадки викупить обрану річ та доставить в зручний для вас спосіб. Під кожним товаром є детальний опис і характеристика, можна підібрати товари по параметрах і швидкому доступу, порівняти по моделях, цінах і відгуках попередніх покупців. Якщо ви бажаєте зекономити, купуючи продукцію, які вам подобаються (одяг, ноутбуки, фотокамери, взуття та інше) та не хочете переплачувати - тоді Nazya.com допоможе вам у цьому. Вибираючи улюблені речі, ви можете самі вибрати постачальника з найбільш високим рейтингом, що суттєво збільшує гарантію того, що товар буде якісним.

Оформлене замовлення буде доставлене від продавця до тимчасового складу, одразу після перевірки якості й відповідності вказаним характеристикам, продукція буде упакована і відправлена клієнту. Якщо ви замовляєте декілька товарів, то їх вам можуть прислати одною посилкою. Приблизний час доставки 2-4 тижня. У випадку, якщо вас не влаштує якість отриманої посилки чи товар не відповідає тим характеристикам, які вказані на сайті, компанія постарається підібрати аналогічний товар або повернути витрачені кошти в особистий гаманець на сайті.

Задля вашого комфорту обслуговування клієнтів здійснюється 7 днів на тиждень. В будь-який момент ви можете подзвонити або написати консультанту, і отримати вичерпну відповідь на ваше запитання. Також для вас та інших клієнтів відкрита їхня група в соціальній мережі “Вконтакте”: https://vk.com/internet_magazin_odezhdy (на території України, дана соціальна мережа є закритою), де можна запитати про враження та пораду покупців сайту й адміністратора групи. На даний момент група налічує більше, ніж 130 000 людей Кожний учасник групи вносить свій вклад в її розвиток. Відповідаючи на запитання, викладаючи фотографії покупок, беручи участь в конкурсах та акціях, користувачі роблять її цікавим місцем для спілкування.

Nazya.com цінує кожного клієнта, тому у всіх спірних ситуаціях вони йдуть на зустріч клієнтам. Кожний день вони вдосконалюють уже діючі сервіси та додають нові, щоб перетворити ваш процес покупки в справжнє задоволення. Більше інформації про одну з найбільших площадок для пошуку улюблених речей ви зможете дізнатися на їхньому сайті nazya.com.

Відгук

А якщо ви вже скористалися послугами цього сайту та сервісу. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість речей? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!