Marc&André

Всі відгуки

Marc&André

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Marc&André

Як кажуть мудрі жінки, вишукана жіноча білизна на кшталт вищої освіти: її нікому не видно, але самооцінку вона піднімає. І це правда! Жінка у гарній білизні завжди впевнена в своїй привабливості, тому вона завжди випромінює неповторну жіночу чарівність.

Про компанію

Інтернет магазин жіночої білизни Marc & André пропонує вам чарівну жіночу білизну в величезному асортименті. Інтернет магазин жіночої білизни Marc & André пропонує вам чарівну жіночу білизну в величезному асортименті. Історія бренду Marc & André почалася в 1985 році у Франції. Основним напрямком виробництва було створення елегантних купальних костюмів оригінального дизайну. Популярність марки стрімко росла. Міжнародне визнання прийшло в середині 90-х завдяки грамотній маркетинговій та виробничий політиці. На сьогоднішній день Marc & André є затребуваним брендом, який здатний виправдати очікування найвимогливіших клієнтів і порадувати неповторним дизайном та високою якістю продукції. Дизайнери Marc & André завжди на висоті і плідно співпрацюють з всесвітньо відомими будинками моди і найбільшими фешн-агенствами, в результаті чого, колекції бренду завжди жіночні, актуальні та неповторні. Кожна з них несе в собі певний стиль: від легких нот класики до останніх модних тенденцій.

При створенні колекцій в компанії приділяється пильна увага кожному етапу виробництва. Під чуйним керівництвом талановитих дизайнерів народжуються шедеври: спочатку ескіз на папері, потім підбір тканин і фурнітури, які надалі проходять ретельні тестування перед створенням кінцевого продукту. Всі моделі Marc & André повністю відповідають європейським стандартам якості. До кожного сезону Marc & André готує більше 300 різних моделей купальників, 150 моделей нижньої білизни і домашнього одягу. Щорічний обсяг виробництва становить близько 1 000 000 одиниць. Компанія володіє широкою дистрибуційної мережею та здійснює поставки в 32 країни світу. Відкрито 9 представництв в країнах: Естонія, Росія, Україна, Туреччина, Болгарія, Бельгія, Німеччина, Норвегія, Чехія, ПАР.

Протягом багатьох років Marc & André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану та комфортну продукцію. Компанія Marc & André вважає, скільки людей - стільки смаків і враховує це. Запорука успіху марки в досягненні унікального поєднання високої якості продукції, використання ексклюзивних матеріалів та широкого асортименту. У 2011 р. компанія Marc & André розробила концепцію власного монобрендового магазину та запустила проект роздрібної мережі, що відповідає сучасним вимогам Retail індустрії. Marc & André - це результат синергії індивідуальності, якості продукції і роботи професійної команди. Цікаво, що хоча магазин та його продукція є більше зосередженими на жіночу аудиторію, виявляється, що сайт популярний і серед осіб “сильної статі” адже спідня білизна, це прекрасний подарунок для своєї коханої. Більше інформації ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії.

Відгук

Проте, нас дуже цікавить чи вдалося вам купувати в Marc & André нижню білизну? Заохочуємо вас залишити свій відгук про Marc & André. Чому ви обрали саме її? Опишіть якість товару, швидкість доставки? Чи плануєте ви і далі користуватися послугами Marc & André? Завчасно вдячні за вашу думку, вона буде корисною для інших користувачів.