KTC

Всі відгуки

KTC

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

KTC

Про компанію

КТС - Ком Тех Сервіс - компанія, яка діє в містах західної України з 1998 року та займається продажем комп’ютерної техніки, мобільних телефонів та різноманітної електроніки для дому. У своєму штаті налічує близько 300 кваліфікованих працівників. За час існування цього магазину технології зробили величезний крок вперед, а фірма КТС набула цінного досвіду та налагодила зв’язки партнерами й завоювала довіру тисяч клієнтів по цілій Україні. Вже сам факт, що за цей час компанія залишилася конкурентоспроможною на ринку свідчить про відповідальний підхід до роботи та уважність до бажань клієнтів.

Відгук

КТС - це мережа з 25 роздрібних магазинів, а також онлайн магазин з повним асортиментом товарів на всі смаки, потреби та можливості. Компанія постійно слідкує за якістю продукції та привабливим співвідношення ціни та якості. На сайті КТС ви можете переглянути пропозиції та детально порівняти характеристики певного пристрою, це допоможе зробити вибір покупки, якою ви будете задоволені, а якщо придбавши якусь техніку ви захочете повернути її назад, то можете зробити це не пізніше 21 дня після покупки, при умові якщо ви не користувалися нею. Всього в інтернет магазині є можливість придбати понад 10000 найменувань техніки - це планшети, комп'ютери, телефони, ноутбуки, в тому числі таких надійних та перевірених марок як Samsung та Apple.

Крім того ви маєте можливість купити електротранспорт; аксесуари для відпочинку; навушники для подорожей, бігу, офісу, комп’ютерних ігор; відеокарти; принтери для дому, офісу, для друку фотографій; екшн камери; накопичувачі інформації різного об'єму пам’яті. Покупку можна здійснити в одному з фірмових магазинів, а якщо ви живете в місті, де ще немає магазину КТС, то замовлений вами товар, ви можете отримати в поштовому відділенні чи скористатися службою кур’єрської доставки. Компанія гарантує не лише високу якість продукції, а й професійне сервісне обслуговування придбаної вами техніки, як в гарантійний так і в післягарантійний період.

Вона дорожить кожним клієнтом: як роздрібним покупцем, так і підприємствами, що роблять великі замовлення, таке ставлення є запорукою взаємовигідної співпраці на протязі довгого часу. Скориставшись акційними пропозиціями та знижками ви можете придбати бажану річ за вигідною ціною. Для постійних покупців діє приваблива система накопичення бонусів, яка дозволяє робити собі або близьким приємні подарунки.

Гуртові покупці можуть розраховувати на значні знижки. Компанія зацікавлена в поповненні свого персоналу творчими та енергійними працівниками, тому на офіційному сайті є перелік актуальних вакансій.

Робота в КТС - це можливість постійно зростати в професійних навичках та досвіді, можливість першим дізнаватися про новинки техніки та бути частиною дружньої команди.

Відгук

Якщо ви мали нагоду робити покупки в магазині фірми КТС, розкажіть про свої враження. Чи вас влаштовує якість придбаної вами техніки, її вартість? Чи виникала потреба у гарантійному ремонті? Чи не виникало при цьому якихось труднощів? Чи вдавалось вам скористатись акційними пропозиціями? Чи доводилося спілкуватися з працівниками служби підтримки клієнтів? Наскільки ввічливими та доброзичливими вони були до вас? Якщо виникне потреба, чи захочете знову скористатися послугами фірми КТС?