Joyshoetique

Всі відгуки

Joyshoetique

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Joyshoetique

Про компанію

Joyshoetique - це фешн-сайт, який пропонує своїм користувачам придбати якісні товари у сфері жіночої моди. Найперша мета працівників Joyshoetique - це забезпечення модних жінок якісним та відносно дешевим взуттям, хоча їх Інтернет-магазин також пропонує широкий вибір жіночого одягу, сумок та інших аксесуарів. Працівники, що поставили на перше місце в своєму житті жіноче задоволення від зовнішнього вигляду, зробили Joyshoetique унікальним явищем, яке стає все більше і більше популярним. Найрізноманітніші види жіночого взуття та одягу надходять до Joyshoetique кожного дня, і їх каталог оновлюється із відповідною швидкістю. Представники підприємства також роблять все, щоб слідкувати за останніми віяннями в своїй сфері. Завдяки цьому вони знають, на що орієнтуватися та в яку сторону розвиватися. Joyshoetique шукає тих, хто хоче співпрацювати із ними. Особливу увагу вони готові приділяти власникам високоякісних веб-сайтів.

Сервіс

В першу чергу вони готові заробляти спільно та надавати бонуси за співробітництво. Загалом команда Joyshoetique ставиться доволі дружньо до всіх, хто бажає скористатися такою можливістю. Що вони для цього зробили: надали переваги з технологічної та візуальної сторін для того, щоб зробити онлайн-шопінг для своїх клієнтів більш приємним навіть з телефону; представники Joyshoetique прості, веселі та цілеспрямовані. Колекції, сформовані ними, мають на меті сконцентруватися на індивідуальностях та унікальності. Які переваги такої співпраці?

15 відсотків від комісії; 30-денний період кукі; щотижневе надання купонів, текстів, посилань, банерів та ін.; щоденне оновлення безкоштовних новин та надання корисної інформації; високі дані продаж. Той, хто має на меті стати партнером Joyshoetique, може зв'язатися із її представниками за адресою vipsupport@joyshoetique.com. Офіційний сайт бутіка: www.joyshoetique.com Joyshoetique запроваджує спеціальну програму для співпраці із блогерами. В першу чергу переваги такої нагоди - це грошова винагорода та безкоштовний одяг від професійних кутюр'є. Для того, щоб приєднатися до програми, треба відправити повідомлення на vipsupport@joyshoetique.comand з представленням і розповіддю про себе, а також посиланням на свій канал/блог в інтернеті та чекати відповіді від їх представників. Щоб вас прийняли в програму, ви повинні мати 500+ підписників на ваш канал та блог. Коли будете викладати пост в своїй соціальній мережі (Інстаграм, Фейсбук, Ютуб і т.д.) обов'язково прикрепіть посилання на домашню сторінку Joyshoetique (www.Joyshoetique.com).

Представники магазину виплатять вам винагороду фіксованого обсягу. Одразу після викладу посту зв'яжіться з ними знову. Joyshoetique залишає за собою право збирання та використання фотографій з таких постів та може використати їх в якості реклами. Якщо ви не будете згідні із цим, повідомте Joyshoetique про це. Як відбувається весь процес? Спершу блогер пише емейл та чекає на відповідь представників Joyshoetique. Після цього ви отримуєте безкоштовний одяг та взуття, в якому знімаєтеся для свого блогу.

Відгук

Після виставлення готового посту ви контактуєте з Joyshoetique та отримуєте свою нагороду. Чи хтось із вас вже скористався цією програмою? Чи маєте можливість поділитися особистим досвідом співпраці? Якщо так, будь ласка, залиште розгорнутий відгук і принесіть користь суспільству!