JD

Всі відгуки

JD

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

JD

Про компанію

JD.com - компанія, яка займається інтернет-торгівлею та електронною комерцією, головний офіс, якої знаходиться в Китаї, м. Пекін. Являється однією із найбільших В2С компаній по всьому Китаю. ЇЇ кількість користувачів нараховує мільйони, а статистичні дані відвідування сайту просто вражають, більше, ніж 200 мільйонів людей щоденно відчувають потребу у пошуку потрібних їм речей саме на сайті JD.com.

Сервіс

Обслуговування споживачів по всьому світі відбувається згідно найвищим стандартам якості онлайн продажу. Засновником компанії ставРічард Лю, сьогодні він займає посаду президента та директора компанії JD. Якщо коротко, то він отримав ступінь бакалавра у сфері соціології в Китайському Народному Університеті Пекіну, а також ступінь ЕМВА в китайсько-корейській міжнародній бізнес-школі. Річард Лю має великий досвід роботи в роздрібній торгівлі та сфері онлайн комерції, більше ніж 15 років успішно виконаних проектів та задоволених клієнтів. Свою діяльність він успішно розпочав у далекому 1998 році в Пекіні, основиним чином, займаючись продажем електронних пристроїв. На початку 2004 року, успішно запустив роботу свого першого веб-сайту, після цього заснував компанію, яку трохи пізніше але в тому ж році назвав JD.com. З того часу та до сьогодні призедент Лю успішно здійснює керування компанією та активно займається її розвитком і ростом. В березні 2014 року компанія JD.com була зареєстрована на фондовій біржі NASDAQ, зайнявши місце найпродуктивнішої компанії того року.

Валовий дохід компанії JD.com станом не 2015 рік складав 71,4 мільярди американських доларів або, якщо перевести на китайську ходову валюту - 462,7 млрд. юаней. А виручка досягає 28 мільярди доларів або (181,3 млрд. юаней), що в свою чергу перевищило показники минулого фінансового року на 60%. Активно впроваджуючи технічні новинки, JD.com докладає макимум зусиль на розвиток надійної та масштабної платформи, забезпечуючи в свою чергу швидкий приріст компанії у всіх її сферах, приносячи максимальну зручність для своїх партнерів та покупців.

JD.com - це сайт, який є всого лише невеликим представником велечезного гіганта китайської електронної торгівлі JD.com. Компанія пропонує своїм покупцям по всьому світу придбати унікальні китайські товари за вигідними та доступними цінами. Головні принципи роботи компанії JD.com, які викликають довіру у багатьох клієнтів:

- по-перше, клієнт має бути завжди на першому місці;

- по-друге, для представників компанії дуже важливо дотримання всіх вимог професійної етики;

- і по-третє, в компанії панує злагодженість та командний дух, а це суттєво діє на виконання всіх обов'язків пов'язаних з обслуговуванням клієнтів.

Відгук

Якщо вам вже випадала нагода користуватися послугами онлайн купівель від Китайської фірми JD.com, будем раді почути ваші враження про це. Заповніть спеціальне поле для відгуків, там ви можете розповісти свій унікальний випадок купівлі, свої зауваження, що на вашу думку слід виправити, а що додати. Якщо у вас виникла, якась доволі не стандартна ситуація або проблема, з доставкою чи якістю товару, заохочуємо вас розповісти про це іншим. Ваша думка про цю компанію буде дуже корисною іншим користувачам! Завчасно дякуємо, за докладені зусилля!