Hobimd

Всі відгуки

Hobimd

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo Rozetka

Rozetka

0 Відгуки

Інтернет-мага...

Logo Berni

Berni

0 Відгуки

Для гармонійного розвиm...

Logo Bigl.ua

Bigl.ua

0 Відгуки

Bigl.ua – це площадка для торгі&#...

Hobimd

Про компанію

Hobimd - інтернет - магазин, який займається торгівлею металошукачів та деталей до них. Багатьох людей такі прилади дуже цікавлять, через захопливу можливість знайти заховані скарби минулих епох, старовинні монети, цінні прикраси та багато цікавого навіть на своєму подвір’ї.

Якщо ви маєте металошукач, то можете організувати цікавий відпочинок зі своїми дітьми, зібрати власну колекцію старовинних монет, знайти загублену прикрасу та відчути себе археологом. Таке хобі принесе вам багато захопливих моментів та навіть, можливо, фінансову користь. Для того, щоб визначитися, який металошукач вам найбільше підходить, придумайте де і що ви будете шукати.

Якщо ви аматор - початківець, то зупиниться на виборі моделі середньої цінової категорії. Магазин Hobimd пропонує широкий вибір металошукачів, як для початківців, так і для професіоналів. Тут є металодетектори для роботи на поверхні землі, а також під водою. Завдяки продажу товару безпосередньо від виробника, фірма Hobimd пропонує пристрої для пошуку цінних металів за привабливими цінами, в той час вони не втрачають своєї якості та чутливості, бо виготовлені на підприємстві з використанням сучасних технологій та матеріалів та мають привабливий зовнішній вигляд і зручні у використанні.

Сервіс

Довжина пристрою регулюється відповідно до росту користувача, для забезпечення комфорту при користуванні. Виробник наскільки впевнений в якості та довговічності своїх приладів, що на деякі моделі дає гарантію 5 років. Пристрої можуть працювати при критично низьких та високих температурах. Перед роботою вам потрібно налаштувати металошукач для певного виду металу, це звільнить вас від необхідності викопувати будь - яку металеву дрібничку, яка немає жодної цінності, така функція збереже ваші сили для справді важливих знахідок.

Серед асортименту металошукачів ви знайдете такі, які вміють розрізняти типи металу і видають звуки різної тональності при знахідці предмету з чорного і кольорового металу. Якщо ви живете біля моря чи річки, то з товарів магазину, вам, можливо, захочеться купити драгу або підводний металошукач і такі пристрої теж є в магазині Hobimd.

Такі пристрої компактні та безшумні, підходять для користування однією людиною і не привертають зайвої уваги. Якщо ви є власником такого приладу, то ваша відпустка на морі чи річці точно не буде нудною і вам буде що згадати. Металошукач під водою подає світлові та вібро сигнали. Принцип роботи драги полягає в тому, що вона пересіює велику кількість дрібних частинок, таких, як пісок чи намул, а в спеціальному місці залишає крупинки цінного металу. При потребі працівники інтернет - магазину Hobimd, нададуть консультацію та відповіді на додаткові питання щодо характеристик певних моделей металошукачів.

Відгук

Якщо ви вже придбали металошукач в магазині Hobimd, поділіться своїми враженнями про куплений вами пристрій. Це перший металошукач у вашому досвіді, чи ви можете порівняти його з іншими? Що ви можете сказати про зручність у користуванні? Що ви думаєте про чутливість даного пристрою? Наскільки ефективний він у воді? Чи не складно навчитися розрізняти різні звукові сигнали? На скільки часу безперервної роботи вистачає одного зарядження? Що ви можете порадити людям, які вперше хочуть придбати металошукач?