Garnamama

Всі відгуки

Garnamama

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Garnamama

Подумайте, що приносить вам радість? Багато з нас пригадає чимало моментів, коли відчув ті, яскраві нотки радості. А що, сказати про тих у кого є дітки? Звичайно, що найбільша радість для вас це комфорт і благополуччя вашого малюка. Щоб було краще зрозуміти, усі ми було дітьми. Пригадайте ті моменти коли мати одягала нам теплий,мякенький одяг, щоб ми не застудилися. Ммм, як приємно коли можемо згадати такі моменти. Є люди, які намагаються зробити так, щоб ці приємні спогади залишались і в наших дітей.

Про компанію

Команда магазину garnamama.com, самий найбільший гіпер інтернет-магазин одягу для “маленьких покупців” віком від 0 до 14 років. Головна мета команди - надати можливість мамі легко і швидко придбати одяг для дитини - від шкарпеток до верхнього одягу і взуття - в будь-який сезон на одному сайті. Великої уваги надають в першу чергу сервісу обслуговування. Чимало клієнтів звертає свою увагу на якість та швидкість, вважається що це є основні моменти через, які Garnamama.com надихає матусь повертатися до магазину знов і знов. Проте, якщо ваша думка може виявитися і протилежною.

Сервіс

Згадаємо трішки ключових моментів про Garnamama.com: найбільший інтернет-магазин дитячого одягу; співпрацює більш ніж з 150 ВИРОБНИКАМИ. Асортимент також доповнюють всесвітньо відомі бренди, які користуються попитом; у 2018 році створено власну торгову марку Garnamama; випустили такі колекції, як Inspired by Rabbits, My First Tattoo, POPArts, Comfort collection і багато інших; в тому ж, 2018 році Garnamama стала учасником Української асоціації підприємств легкої промисловості, спрямованої на захист і лобіювання інтересів українських товаровиробників. Доречі одяг для діток Garnamama продаються не тільки в Україні, але і в Угорщині, Греції, Латвії, Литві, Словаччині, Словенії, Хорватії, Чехії та Естонії.

Доставка по території України. Відправка відбувається на наступний робочий день після отримання замовлення чи оплати (в залежності від обраного типу доставки та оплати) Немає мінімального замовлення,ви замовляйте на будь-яку зручну для Вас суму. Варіанти доставки: Укрпошта, Justin, кур’єр по Києву, "Нова пошта", кур’єр по Україні. У випадку, якщо куплений в інтернет-магазині товар Вам не підійшов, Ви можете скористатися послугою повернення/обміну товару: протягом 365 днів, якщо це товари категорії «Одяг та взуття» протягом 14 днів, якщо це товари категорії «Іграшки» Згідно законодавства України, поверненню не підлягають: друковані видання (книги) корсетні товари парфюмерно-косметичні вироби пір'яно-пухові вироби дитячі іграшки м'які дитячі іграшки гумові надувні зубні щітки розчіски, гребенці та щітки масажні рукавички білизна натільна білизна постільна панчішно-шкарпеткові вироби товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо) До повернення приймається товар, який не використовувався і ярлики якого збережені. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Відгук

Щиро вдячні за те, що ви ознайомились з інформацією поданою вище. Тепер, заохочуємо вас залишити свій власний “відгук-досвід” в полі для коментарів. Завчасно вдячні за докладені зусилля з вашого боку!