Gamiss

Всі відгуки

Gamiss

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Agro-market

Agro-market

1 Відгуки

Про компаніюОнлайн-супk...

Logo Фокстрот

Фокстрот

1 Відгуки

«Фокстрот. Техніка для д...

Logo MOYO

MOYO

1 Відгуки

«MoYo» - українська мережа оl...

Logo Zaful

Zaful

1 Відгуки

Про компаніюZAFUL - інтернет - &#...

Gamiss

Про компанію

Gamiss - провідний міжнародний інтернет-магазин модного одягу. Компанія пропонує своїм клієнтам повний асортимент сучасного модного одягу, включаючи одяг, прикраси, сумки, взуття, вироби для волосся, годинники та товари для дому за найнижчими цінами.

Тут є все, що вам потрібно.За досить низьку ціну ви отримаєте високоякісний товар. Це все завдяки тому, що компанія безпосередньо співпрацює з постачальниками. Gamiss відправляє товари по цілому світі в будь-яку країну, Північну й Південну Америку, Європу, Азію, Африку, Океанію та багато іншого.

Все, що вам потрібно це купити, отримати та насолоджуватися найстильнішим замовленням. Команда сайту серйозно ставиться до кожного замовлення. Вас професійно обслужать, нададуть підтримку й допоможуть вирішити будь-яку проблему. Просто зв'яжіться з ними, коли потрібно. Оплатити своє замовлення ви можете в декілька способів: PayPal та будь-які кредитні чи дебетові карти.В разі, якщо ви будете не задоволенні отриманими речами компанія радо прийме не використанні, не пранні чи несправні товари для повернення чи обміну.

Сервіс

Якщо ви не задоволенні отриманими товарами, компанія легко організує обмін чи повернення протягом 30 днів. Якщо ви виявили брак або недоліки товару, то вам необхідно відразу звернутися в Центр підтримки з вказаним номером замовлення та коду товару. До листа потрібно прикріпити фотографії для того, щоб показати їм проблему, й фірма могла вам допомогти. Gamiss розгляне вашу скаргу з усіма даними. Якщо на товарі присутній будь-який дефект, компанія дозволить повернення й обмін, і запропонують компенсацію чи безкоштовну доставку, як тільки фірма отримає повернений товар. Якщо клієнту не підійшов розмір чи не сподобався колір, підприємство теж дозволить повернення.

В такому випадку всі витрати по доставці повернення оплачує клієнт. Поверненню підлягає лише ціна за товар. За доставку компанія на жаль не зможе повернути кошти. Клієнтам, які проживають в США буде наданий передплачений ярлик доставки для повернення їхньої продукції. Підприємство зробить все можливе, щоб забезпечити для вас безпечну та зручну доставку. Зверніть увагу, що всі товари, котрі фірма перевозить, мають власний час відправки, який можна подивитися на сторінці кожної продукції.

Наприклад, якщо ви бачите: “Відправлення: Кораблі протягом 3 робочих днів, то замовлення буде відправлене до трьох днів з моменту отримання вашого платежу. В час поставки входить час оброблення замовлення та час доставки. Виберіть найбільш комфортний спосіб доставки під час перегляду товарів. Термін доставки може бути довшим через митне оформлення, державні свята та погоду. Якщо ви не отримали своє замовленні у вказані терміни, то потрібно звернутись в службу підтримки Gamiss. Більше інформації про магазин стильних та модних речей ви зможете дізнатися на їхньому сайті gamiss.com.

Відгук

А може ви вже купували товари в їхнього магазині. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні та користуванні? Яка якість речей? Скільки часу ви чекали на омріяні товари? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Наперед вдячні!