Etoren

Всі відгуки

Etoren

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

Etoren

Про компанію

Etoren - онлайн фахівець з електроніки і гаджетів. Він був заснований в 2015 році двома фахівцями з маркетингу з багаторічним досвідом роботи в сфері побутової електроніки. Давно перебуваючи на ринку, засновники дуже добре знають продукти, щоб найкращим чином задовольнити потреби клієнтів, і роблять доступним найкраще поєднання продуктів (смартфони без SIM-карти / розблоковані камери, камери, SmartWatches ... і багато іншого) з усього світу в цьому інтернет-магазині. Цей магазин стрімко розвивається на ринку продажу деталей та аксесуарів для мобільних девайсів. Найпоширенішими товарами серед широкого спектру товарів є мобільні телефони та планшети.

Сервіс

У Etoren завжди легко робити покупки. Доставка ваших покупок здійснюється прямо до вашого порогу в будь-яку точку світу після того, як ви пройдете через простий процес оформлення замовлення. Etoren зробиле так, щоб цей процес був всього у кілька простих кроків (розглянемо їх):

- Оберіть той товар, який ви плануєте купити;

- Ознайомтесь з поданою інформацією про той, чи інший товар;

- Додайте його до корзини;

- Перевірте всі товари, які ви помістили до корзини;

- Заповніть деталі доставки та оплати, натисніть “підтвердити”;

- Заповніть доставка і отримайте лист з підтвердженням замовлення та доставки.

Варіанти оплати включають кредитну vs дебетову карту, PayPal, місцевий банківський переказ та інші локальні способи оплати. Варіанти оплати надаються в залежності від країни і регіону. Зверніть увагу, що банківський переказ і місцевий платіж можуть потребувати додаткового часу для отримання і підтвердження в зв'язку з банківськими процедурами.

Безпечна кредитна або дебетова картка: VISA, MasterCard Paypal оплата: кредитна або дебетова картка і рахунок Paypal Спосіб банківського переказу доступний в США, Японії, Європі, Великобританії, Австралії. Місцевий спосіб оплати Росія: Яндекс Гроші, місцевий банківський переказ (Сбербанк Онлайн), місцева банківська карта, оплата. Бразилія: Boleto Bancario, Місцевий банківський переказ, Оплата місцевими банківськими картами.

Для більш докладної інформації про кожному способі оплати, будь ласка, ознайомтеся з умовами оплати на офіційному сайті компанії. У разі необхідності ви можете здійснити заходи щодо повернення товару. Ви можете повернути свій товар, відправивши запит на повернення протягом 7 днів з моменту отримання товару, вказавши вагомі причини нижче (див. «За якими вагомих причин я можу повернути товар?»).

Після закінчення 7 днів товари можуть бути повернуті тільки по гарантії. Будь ласка, зверніться до гарантії. Зверніть увагу, що запит на повернення може бути поданий і розглянуто тільки після отримання клієнтом посилки. Політика повернення не застосовується, і повернення не може бути розглянутий через відмову клієнта отримати замовлення або відмови від замовлення клієнтом.

Відгук

Щиро запрошуємо вас поділитися наявним досвідом співпраці із представниками Etoren ! Розкажіть, що спонукало вас до цього рішення і яким був або є із досвід. Чи команда технічної підтримки дійсно доступна 24/7? Чи система бонусів дійсно вигідна? Як представники компанії спілкуються із клієнтами? Якщо ви знаєте відповідь хоча б на одне із цих запитань, або хочете поділитися чимось іншим, залиште свій відгук під цією статтею. Ми завжди цінуємо усі відгуки, не залежно від того, позитивні вони чи ні.