Відгук

  Відгуки Etoren

  Про компанію

  Etoren - онлайн фахівець з електроніки і гаджетів. Він був заснований в 2015 році двома фахівцями з маркетингу з багаторічним досвідом роботи в сфері побутової електроніки. Давно перебуваючи на ринку, засновники дуже добре знають продукти, щоб найкращим чином задовольнити потреби клієнтів, і роблять доступним найкраще поєднання продуктів (смартфони без SIM-карти / розблоковані камери, камери, SmartWatches ... і багато іншого) з усього світу в цьому інтернет-магазині. Цей магазин стрімко розвивається на ринку продажу деталей та аксесуарів для мобільних девайсів. Найпоширенішими товарами серед широкого спектру товарів є мобільні телефони та планшети.

  Сервіс

  У Etoren завжди легко робити покупки. Доставка ваших покупок здійснюється прямо до вашого порогу в будь-яку точку світу після того, як ви пройдете через простий процес оформлення замовлення. Etoren зробиле так, щоб цей процес був всього у кілька простих кроків (розглянемо їх):

  - Оберіть той товар, який ви плануєте купити;

  - Ознайомтесь з поданою інформацією про той, чи інший товар;

  - Додайте його до корзини;

  - Перевірте всі товари, які ви помістили до корзини;

  - Заповніть деталі доставки та оплати, натисніть “підтвердити”;

  - Заповніть доставка і отримайте лист з підтвердженням замовлення та доставки.

  Варіанти оплати включають кредитну vs дебетову карту, PayPal, місцевий банківський переказ та інші локальні способи оплати. Варіанти оплати надаються в залежності від країни і регіону. Зверніть увагу, що банківський переказ і місцевий платіж можуть потребувати додаткового часу для отримання і підтвердження в зв'язку з банківськими процедурами.

  Безпечна кредитна або дебетова картка: VISA, MasterCard Paypal оплата: кредитна або дебетова картка і рахунок Paypal Спосіб банківського переказу доступний в США, Японії, Європі, Великобританії, Австралії. Місцевий спосіб оплати Росія: Яндекс Гроші, місцевий банківський переказ (Сбербанк Онлайн), місцева банківська карта, оплата. Бразилія: Boleto Bancario, Місцевий банківський переказ, Оплата місцевими банківськими картами.

  Для більш докладної інформації про кожному способі оплати, будь ласка, ознайомтеся з умовами оплати на офіційному сайті компанії. У разі необхідності ви можете здійснити заходи щодо повернення товару. Ви можете повернути свій товар, відправивши запит на повернення протягом 7 днів з моменту отримання товару, вказавши вагомі причини нижче (див. «За якими вагомих причин я можу повернути товар?»).

  Після закінчення 7 днів товари можуть бути повернуті тільки по гарантії. Будь ласка, зверніться до гарантії. Зверніть увагу, що запит на повернення може бути поданий і розглянуто тільки після отримання клієнтом посилки. Політика повернення не застосовується, і повернення не може бути розглянутий через відмову клієнта отримати замовлення або відмови від замовлення клієнтом.

  Відгук

  Щиро запрошуємо вас поділитися наявним досвідом співпраці із представниками Etoren ! Розкажіть, що спонукало вас до цього рішення і яким був або є із досвід. Чи команда технічної підтримки дійсно доступна 24/7? Чи система бонусів дійсно вигідна? Як представники компанії спілкуються із клієнтами? Якщо ви знаєте відповідь хоча б на одне із цих запитань, або хочете поділитися чимось іншим, залиште свій відгук під цією статтею. Ми завжди цінуємо усі відгуки, не залежно від того, позитивні вони чи ні.

  Etoren
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Etoren

  Ваш відгук

  FAQ