EDP | Eau De Parfum

Всі відгуки

EDP | Eau De Parfum

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

EDP | Eau De Parfum

Про компанію

Інтернет магазин EauDeParfym - працює на парфумерно-косметичному ринку з 2003 року. За цей час був накопичений колосальний і безцінний досвід, відпрацьовані і відточені схеми логістики. Магазин займається продажем тільки оригінальної брендової продукції. Програми лояльності і акції, які активно проводить магазин, завжди відповідають орієнтації на задоволення самих витончених дрібниць які можуть впливати на враження покупців від користування продукцією. З кожним роком цей досвід збільшується, відповідно процес поліпшення якості в активному постійному процесі. За довгі роки роботи команда магазину навчилася і вдосконалювалися в тому щоб бути максимально зорієнтований на цікавість і вимоги своїх гостей. Про активну роботу магазину, свідчить багатофункціональний і часто відвідуваних сайт www. edp. ua.

Сервіс

Він обслуговує більше, ніж 230 тисяч клієнтів щоденно. Багато з яких досить часто стає постійними і регулярними клієнтами. Для повідомлення про часті акції і самі вигідні пропозиції регулярно проводиться смс та емейл розсилка. До широкого асортименту товарів, належить більше ніж 180 тисяч найменувань різних косметичних засобів. щоденно представники магазину проводять моніторинг ринку номенклатури в пошуку можливості запропонувати вам, чим більше якісних товарів: посуд, парфуми, туалетні і парфумовані води, одеколони, дезодоранти, косметику по догляду, декоративну косметику, різні креми, туші і багато інших корисних і так необхідних кожному із нас в повсякденному житті товарів. Якщо на рахунок доставки, то орієнтується команда на бажання своїх покупців. вони максимально чітко і зрозуміло підходять до ключового питання в сфері обслуговування.

Це питання про доставку. На сьогодні доставка товарів по Києву здійснюється або вдень замовлення, або якщо замовлення було оформлене до 12:00. І також, якщо товар є в наявності то доставка здійснюється по території України за максимально короткий термін часу відповідно до правил наданих постачальником. Доставка по столиці проводиться безкоштовно. По Україні проводиться, як правило з допомогою Нової пошти і теж безкоштовно. Більш детальну інформацію про доставку і оплату ви знайдете на офіційному сайті компанії. Цікава інформація міститься на сайті компанії, щодо якості пропонованих товарів.

Для представників компанії важливо їхні репутація, оскільки вони завоювали її роками. тому вони серйозно відносяться до своїх обов'язків і співпрацюють лише з якісними бренд новими товарами які мають привабливий товарний вигляд. Проте нам буде цікаво почути вашу думку, якщо ви мали нагоду співпрацювати з цим магазином здійснювати тут покупки. Людина яка хоче щось придбати, і хочеш щось придбати, зазвичай звертає увагу на відгуки.

Відгук

Тому ми заохочуємо залишити і ваш відгук у полі для коментарів, щоб інші користувачі могли ознайомитися з поданою вами інформацією і відповідно відштовхуватися від цього. Приймати особистий рішення, здійснювати покупки в даному магазині чи можливо варто обрати інший. Ми в свою чергу дякуємо за докладені зусилля з вашого боку!