Dinomama

Всі відгуки

Dinomama

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo Bonprix

Bonprix

0 Відгуки

Про компаніюBonprix - німецька &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Dinomama

Про компанію

Dinomama.ru - унікальний сайт, інтернет-магазин для батьків, які турбуються про свого малюка. Розробила подібний проект, Марина Першикова. Згідно з інформацією поданою на сайті інформацією, Марина мати чотирьох чудових дітей. І вона поєднує їхнє виховання з роботою в інтернет магазині Dinomama.ru, її головна мета допомагати батькам з легкістю задовольняти потреби їх самих та їхньої дитини. Багатьох мама часто турбує питання, як правильно одягнути свого малюка відповідно до погодних умов? Вони часто проводять багато часу в пошуках відповіді, на різних інтернет форумах або тематичних сайтах в надії знайти відповідь на це запитання!

Щоб вибрати хороший, якісний одяг, доводиться об'їхати багато магазинів, вивчити масу інформації на різних інтернет ресурсах, а також проаналізувати тонну порад відносно марки і розміру одягу. Зробити правильний вибір дуже складно, оскільки асортимент подібних товарів дуже великий і часу у вас не так вже й багато.

Сервіс

Задум проекту в тому, щоб зібрати в одному місці найякісніші товари для дітей, це допоможе вам зекономити час і бути впевненим в 100% якості товару. В результаті свій магазин мрії Марина створила зі своїм чоловіком.

Свою роботу сайт почав в 2010 році, спочатку покупцям пропонували товари трьох відомих світових брендів: Lassie, Didriksons 1913 и Ketch. Для батьків важливо особисто переконатися в тому, що річ яку вони хочуть купити справді якісна зрозумівши це на сайті швидко гпдагодили роботу шоу-рума.

Сьогодні Діномама.ру - це прекрасна альтернатива моно-брендовим і мережевим магазинам. В асортименті представлені лінії верхнього одягу і взуття більш, ніж десяти відомих світових марок. Тут легко підібрати повний комплект на зиму, весну або осінь, від куртки до термобілизни. При цьому вам не доведеться губитися в сумнівах - на сайті ви легко підберете свій оптимальний варіант. Кому, як не багатодітній мамі знати, що при виборі треба враховувати не тільки погодні умови і вік дитини, але навіть його темперамент.

З 2014 року на сайті було відкрито новий напрям. В каталозі з'явилися жіночі та чоловічі моделі одягу та взуття. На думку багатьох покупців перевагами магазину є:

- Широкий асортимент товарів, як для дорослих так і для дітей;

- До каталогу товарів потрапляють оригінальні моделі виробників, гарно зарекомендувавши себе на ринку;

-  Для багатьох сайт видається дуже зручним для користування, на сайті містится детальний опис товару, розміри, фото і навіть відео виробів;

- Оформити своє замовлення ви можете за кілька секунд;

- Завжди на зв'язку. В блозі міститься чимало корисної інформації, яка допоможе вам обрати саме те що вам потрібно. Якщо отриманої інформації вам не достатньо, то своє питання ви можете задати в письмовому вигляд. 

ВІдгук

Можливо ви теж належите до числа тих, хто поділяє подібні думку оскільки ви давно використовуєте саме цей сайт для покупки одягу своїй дитині чи навіть собі. Якщо, це так, тоді заохочуємо вас поділитися своїм досвідом з іншими. Для цього вам буде необхідно заповнити, спеціально відведене поле для коментаря. Ми будем вдячні за ваші зусилля!