coolicool.com

Всі відгуки

coolicool.com

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

coolicool.com

Про компанію

CooliCool - це одна із найбільш величезних онлайн-комерційних корпорацій в Азії, яка займається створенням всесвітнього оптового магазину електроніки в Інтернеті. З того моменту, як була заснована компанія, бачення її творців полягало в тому, щоб дати можливість людям в усьому світі купувати та продавати в системі онлайн.

Сервіс

З ким би ви не були, і де б ви не знаходилися, CooliCool наскільки це максимально можливо запропонує ідентичну ціну для всіх покупців. Якщо ви оптовий торговець та з нетерпінням чекаєте на збільшення доходів, або ж ви роздрібний торговець й відмовляєтесь платити високі ціни у своїй країні, або може ви просто покупець, який бажає отримати новітні продукти - їхня компанія забезпечить вам легкі послуги та оптові ціни. Вони купують товари безпосередньо в мережі китайських оптових виробників, які постійно розширюються.

Завдяки цьому CooliCool може підтримувати низькі витрати при збереженні найвищих стандартів. Компанія прагне стати для вас найулюбленішим та надійним ринком електроніки, пропонуючи чудові можливості покупок, своєчасну доставку і відмінне обслуговування клієнтів. В них є співробітники, які відповідають на будь-які запитання на їхніх форумах, а також пропонують попередню технічну підтримку на сайті та через електронну адресу. Крім того, в них є власні склади в Німеччині, Іспанії, Франції та інших європейських країнах, що гарантує швидку доставку та місцеве обслуговування. На сайті ви можете отримати майже все, що вам подобається.

Вони продають широкий асортимент товарів, вироблених виключно китайськими виробниками, таких як побутова електроніка, планшетні ПК, мобільні телефони, спортивне обладнання та інше. Якщо вам подобається “полювати” за чимось особливим та щоб це було ще й за найнижчу ціну в модних інтернет-магазинах, то використовуйте CooliCool для покупки великої кількості продуктів, які вас цікавлять та ще й зі знижкою. Щодо оплати компанія приймає PayPal, кредитну картку PayPal, кредитні картки, міжнародний банківський трансфер (IBAN), Sofortuberweisung, Multibanco, Trustly, EPS, IDEAL та інші. А який спосіб ви практикуєте?

Найзручніші міжнародні способи оплати замовлення - це PayPal, кредитна картка PayPal, або ж картами Visa та Mastercard. Час доставки для звичайної авіапошти зазвичай складає від 15 до 35 робочих днів та від 3 до 7 робочих днів для експрес-доставки. CooliCool вибирає продукти для продажу на основі їх відмінних дизайнів й перевіреної надійності обладнання. Вони перевіряють всі замовлення клієнтів на етапі упакування, щоб переконатися, що аксесуари в наявності. В них є строгий процес тестування, для того, щоб гарантувати, що ваші замовлення функціональні правильні, перш ніж вони будуть упаковані та відправлені вам. Вироби різних категорій мають різну гарантію. Планшетний ПК, мобільний телефон, камера і комп'ютер (ноутбук) покриваються за 15 днів гарантуванням для заміни та 12 місяців гарантії на ремонт з терміном доставки. Дата доставки тут означає дату відвантаження. Інші продукти покриваються 30-денною гарантією для повернення або заміни. Більше інформації про міжнародний оптовий магазин електроніки ви зможете дізнатися на їхньому сайті coolicool.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього магазину та сервісу. Тоді розкажіть, будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість придбаних товарів? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!