Cigabuy

Всі відгуки

Cigabuy

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Cigabuy

Про компанію

Компанія збирає всі популярні електронні сигарети з спеціальними функціями або особливим, унікальним дизайном - CigaBuy.com. Всі товари, які розміщені на сайті, щодня набирають шаленої популярності, і розміщенні там за дуже привабливими та в одночасно конкретно здатними цінами. Компанія співпрацює з багатьма сервісами доставки. І пишається тим, що має можливість, завдяки досвіду та вмінню суднохідної спів-компанії, створеної для швидкої доставки замовлення для клієнтів.

CigaBuy.com, це все ж таки професійний інтернет магазин електронних сигарет. Це унікальний сайт, з широкою кількість одиниць товару. Одна, з переваг компанії це можливість здійснювати покупки, не лише поодинично, а цілими партіями, при цьому ціна доставки може бути збережена. Як зав'язатися з компанією?

Сервіс

Ви можете використати для зв'язку, адресу електронної пошти, яку можна знайти на офіційному сайті компанії і відправте на неї свій лист. Адреса компанії - sales@cigabuy.com. В разі виникнення дуже термінових питання, ви можете зв'язатися з представниками компанії на пряму через liveperson або через електронну пошту sales@cigabuy.com. Liveperson представляє собою живе обслуговування клієнтів з 8.30-18.00(GMT + 8 по Гонконгу) з понеділка по суботу, неділя вихідний.

Спеціалісти компанії CigaBuy.com, важливість найбільш ефективного рішення ваших запитання та проблем, і тому постараються дати вам розгорнути, відповідь на протязі 24 годин в будьній день. Нагадуємо, вчсно перевіряйте свою електронну пошту, для того щоб випадково не пропустити відповідь. Вас мабуть цікавить, які способи оплати використовує CigaBuy.com?

Найпоширеніші з них два. Перший, оплата може бути здійснена, шляхом користування платіжною системою PayPal, і з допомогою неї здійснювати оплату через баланс в вашому обліковому записі. По-друге ви можете користуватися іншим способом оплати, якщо не маєте можливості чи бажання реєструватися в системі PayPal. Детальну інформацію, як саме зробити оплату представники компанії, надішлють вам в листі на електронну адресу з детальними кроками, як саме зробити оплату!

Відгук

Можливо, ви вже користувалися послугами компанії CigaBuy.com і добре знайомі з якістю придбаного товару, і маєте досвід здійснення оплати за послуги.

Як би ви оцінили рівень обслуговування компанії? Тоді, активно заохочуємо вас, поділитися своїм досвідом у використанні послуг від CigaBuy.com Також, ви можете згадати, які послуги використовували, і як на вашу думку, чи відповідає вказана ціна для наведених вище послуг, їх якості? Чи порадили б ви щось придбати CigaBuy.com компанії своїм родичам та друзям?

Просимо розповісти, як би ви оцінили рівень обслуговування компанії, що на вашу думку варто покращити або виправити взагалі. Можливо, у вас виникла цікава ситуація, яка потребувала допомоги з сторони представників компанії. В такому випадку, згадайте наскільки швидко та оперативно було вирішене ваше питання. І чи задовільнила вас відповідь, надана консультантами фірми? Якщо ви готові дати відповідь хоча б на одне з питань, сміливо залишайте свій відгук. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!