Chiquedoll

Всі відгуки

Chiquedoll

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Chiquedoll

Про компанію

Chiquedoll - це представництво щоденної моди в інтернеті. Компанія надає своїм клієнтам можливість придбати сукні, блузки, топи та інші елементи одягу на кожний день. Бачення представників Chiquedoll зводиться до бажання додати радості в життя кожної жінки. На практиці для них менше - це більше в моді. Спільно найняті працівники регулярно досліджують ринок жіночої моди для того, щоб залишатися в тренді та пропонувати клієнтам найкраще та найновіше. Ціни на сторінках Chiquedoll дешевші за ринкові, бо її представники налагоджують модні бізнес-контакти безпосередньо із представниками підприємств-виробників замість того, щоб витрачати гроші покупців на посередників. Оскільки вони мають налагоджені контакти, низькі ціни для них не є проблемою. Тримаючи руку на пульсі в світі моди вони також допомагають робити те саме своїм клієнтам.

Сервіс

Всі покупці мають автоматичні сповіщення в особистому кабінеті в мережі Chiquedoll про речі, які наразі користуються найбільшим попитом. Оскільки задоволення покупців є найбільшим пріоритетом для працівників Chiquedoll, вони завжди відкриті для питань, пропозицій та скарг за електронною адресою support@Chiquedoll.com. Варто, однак, зазначити, що ця адреса не використовується для реєстрації замовлень або повернення бракованного товару. Інформація стосовно відправлення та доставки замовленого товару: Chiquedoll завжди робить все, щоб покупці отримали бажане якомога скоріше і в якнайкращому стані. Зазвичай середні сроки доставки складають 7-25 робочих діб з моменту замовлення. Після того, як замовлення підтверджене ви отримаєте спеціальний лист на електронну пошту з метою підтвердити оплату.

Як тільки оплата підтвердиться, замовлення не можна буде відмінити або змінити щось. Все ж представники підтримки запевняють, що вони спробують налагодити ситуацію у чому би не була проблема. Зазвичай всі замовлення обробляють протягом 3-7 робочих днів. Важливо пам'ятати, що вихідні та святкові дні не рахуються. Зазвичай замовлення наперед займають трохи довше часу, тому перевірте відповідну сторінку для отримання більш детальної інформації. Відправка займає від 3 до 25 робочих днів, в залежності від часу досягнення певної країни. Отже, загальний час доставки - це час обробки замовлення та час доставки разом. В будь-якому разі оцінка терміну доставки є приблизною і рахується також з моменту прибуття товару в країну. Сроки можуть бути довшими також через неправильно вказану адресу, проходження митниці або інші моменти. Щодо доставки на пошту, то вам будуть повідомлені найближчі точки, же можна буде отримати пакунки.

Відгук

Якщо з якоїсь причини ви не отримали посилку вчасно, представники компанії просять по-доброму написати на їх представницьку пошту: support@Chiquedoll.com Чи ви були клієнтом Chiquedoll? Чи був цей досвід позитивним? Чи стали би ви рекомендувати Chiquedoll або застерігати інших від того, щоби вони були їхніми клієнтами? Чи ви маєте чітку відповідь хоча би на одне із перерахованих запитань? Ваші відповіді - це ваша зброя. Виступіть проти або на користь Chiquedoll написавши детальний відгук про ваш особистий досвід. Поділіться зброєю із тими, хто не має цієї інформації і станьте корисним порадником. Ваш вклад буде неоціненним доповненням до опису діяльності цієї компанії.