BuyInCoins

Всі відгуки

BuyInCoins

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

BuyInCoins

Про компанію

BuyinCoins - це провідний інтернет-магазин. Їхній сервіс полягає в тому, що вони пропонують в режимі онлайн дивитися товари 24 години на добу. Це величезний віртуальний торговий центр, що пропонує широкий спектр продуктів, включаючи електроніку, гаджети, ювелірні вироби, одяг, товари для будинку та краси. Багато клієнтів перепродують їхній товар, закуповуючи для цього продукцію оптом. Таким чином, ви можете просто розпочати свій бізнес онлайн з ними, мати високу якість й нульовий ризик.

Їхній головний офіс знаходиться в Гонконзі. BuyinCoins встановила партнерські відносини з багатьма заводами. Завдяки цим відносинам, вони можуть продукцію за значними знижками, а потім клієнти купують товари по відмінних цінах. В них ви можете отримати великий вибір речей за дуже привабливими цінами. Це настільки дешево, що ви можете просто купити більшість продуктів всього за кілька БИК монет. “ВІС Монети” дорівнює в валюті одному долару США. Кожен може заробити на BuyinCoins.com, а потім їх використати при покупці товарів на сайті.

Сервіс

Причини низької цінової політики в компанії:

 -вони сфокусовані на якості;

-партнерство з багатьма заводами та закупівля товару безпосередньо у виробників;

-потужна система передбачення й контролю за зберіганням;

-зв'язок з усіма постачальниками для встановлення режиму харчування кілька разів на день;

-партнерство з поштою Гонконг, повітряною поштою Китаю, EMS, для того, щоб завжди бути в змозі надати знижки на вартість доставки по всьому світу;

-кожен зі складів розташований географічно поруч з їхніми перевізниками.

На сайті є функція “Повідомити про нижчу ціну”. Вона знаходиться на сторінці продукту. Це означає, що компанія прагне бути кращими для клієнтів, і встановлюватимуть нижчу ціну, навіть якщо ви не придбали товари. Натиснувши на посилання, введіть нижчу ціну і джерело (звідки інформація), а потім відправте команді сайту. Компанія перевірить ціну та якомога швидше оновлять ціну на сайті.

Це зазвичай забирає від 2 до 5 робочих днів до повного завершення процесу. Вартим уваги є те, що ціни вважаються для звіту про нижчу ціну повинні в роздрібному онлайн-магазині, сайт має бути з повним набором функцій електронної комерції, дійсний сертифікат SSL та перевірки кредитної картки. Точні марки, пакування, товарів, номера моделі й номера деталей повинні відповідати, щоб претендувати на запит про зниження ціни. Більшість комп'ютерних продуктів продаються в роздріб, ОЕМ або рекламної продукції, дуже часто є схожі продукти, з ними вони не можуть відповідати за ціною з різними типами упакування.

Як BuyinCoins вибирає товар, який продає? Продукцію вибирають на основі унікальності продукту, якості, доступності, своєчасності та привабливості. Компанія є одним з небагатьох підприємств роздрібної торгівлі зі своєю власною програмою забезпечення якості й великий контроль якості зі складу. Повний робочий день сценографи, техніки та стилісти роблять все для того, щоб представити продукт в найбільш відповідному ракурсі. І, нарешті, їхні спеціалісти, багато з яких подорожують по світу, щоб досліджувати продукцію, охарактеризовують та подають товар так, щоб клієнти з легкістю могли розібратися з речами. Більше інформації про магазин, де ви можете придбати електроніку та інші товари ви зможете дізнатися на їхньому сайті buyincoins.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього магазину. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в здійсненні покупки? Яка якість речей?А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!