Booklya

Всі відгуки

Booklya

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo Rozetka

Rozetka

0 Відгуки

Інтернет-мага...

Logo Bigl.ua

Bigl.ua

0 Відгуки

Bigl.ua – це площадка для торгі&#...

Logo Book24

Book24

0 Відгуки

Любов до книжок не втрач...

Booklya

Про компанію

Для любителів почитати улюблену книгу під теплим одіялом в холодну, дощову погоду. Саме для вас, хоча ні для нас..! Було створено спеціальний інтернет ресурс, де зібрали усі книги разом, посортовані на категорії, жанри, книги іноземною мовою, газети, журнали на бізнес тематику та інше. Звісно, не безкоштовно, проте, як то кажуть: “За задоволення треба платити..”. Booklya - це книжковий інтернет-магазин для усіх, і дорослих і малих. У якості логотипу, магазин обрав зображення “Сови”. І це, не випадково. З давні-давен ця пташка, характеризувалася людьми такими, рисами, як мудрість і освіченість. Крім того, на сьогодні прийнято вважати, що сова символізує високу ерудицію і проникливість. Завдяки читанню книг, ці риси в собі може відкрити кожен книголюб.

Сервіс 

Компанія Booklya - пропонує до вашої уваги, якісну літературу і близько 190 000 тис. різних назв книг, із різних жанрів, тематики та форматів. Якщо в асортименті перелічених книг на сайті вам не вдалося знайти потрібну для вас, представники компанії обіцяють замовити, вашу книгу спеціально для вас.

Відправка ваших замовлень здійснюється у будь, який населений пункт України, а також у великі міста - Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса і інші. За звичайних умов, мається на увазі, якщо товар є в наявності ви отримаєте його на протязі 2 днів.

Ті, у кого не так багато часу, щоб тратити його на походи по звичайним магазинам або супермаркетам, обов’язково оцінити послуги, які пропонують даний інтернет-магазин для покупки книги. Оформлення замовлення займе не більше 7 хвилин. Просто натиснувши клавішу “Купити” екземпляр, після цього вкажіть необхідну контактну інформацію і зручний спосіб доставки. Менеджери обов’язково зателефонують і повідомлять, коли саме ви можете отримати товар.

Варто відмітити, що відвідати цей книжковий магазин в Києві, варто не тільки для того, щоб придбати літературу. Тут також можна купити дуже, цікаві настільні ігри, пазли, конструктори LEGO і оригінальні фотоальбоми. Це і є підставою для того, щоб назвати Booklya “сімейним магазином”. На даному сайті, як дорослі так, і діти знайдуть для себе цікаві розваги.

Відгук

Цікаво чи ви справді належите до тих, так плекає любов до інформації в друкованому вигляді? Можливо складне питання, ми цікавимося думкою людей, які купують, купували чи лише планують купувати книги на Booklya? Поділіться своїми враженнями від покупок з іншими користувачами? Чому ви обираєте саме Booklya? Скільки часу триває доставка замовлення? Імовірно перед покупкою, ви ознайомилися із поданими на сайті правилами доставки та оплати? Якщо так, то вам мабуть не буде складно дати відповідь на ще одне цікаве питаннячко? Чи справді все саме так, як описано у “правилах”? Виникали, якісь не передбачуванні ситації? Проблеми з доставкою, оплатою, товар не той, який ви замовляли?

У полі для коментарів, розкажіть свою історію. Запевняємо, вона буде корисною для інших любителів придбати улюблену книгу не встаючи з ліжка чи не відволікаючись від важливих справ. І ми звісно, в свою чергу будемо вдячні вам за докладені зусилля!