Bigl.ua

Всі відгуки

Bigl.ua

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Bigl.ua

Bigl.ua – це площадка для торгівлі в інтернеті, де міститься неймовірний асортимент товарів, а покупати речі надзвичайно легко. Достатньо лише дати команду веселому біглю, аби він знайшов те, що вам потрібно.

На сайті представлено 4,5 тисяч найкращих компаній, які обрані серед півмільйона постачальників. Вони продають свої товари високої якості, постійно слідкують за наявністю представленого асортименту та надають професійний сервіс кожному покупцю. Така конкуренція провідних компаній створює більш приємні умови для користувачів, адже кожний постачальник продукції намагається максимально задовольнити потреби клієнтів. Це крок до нового етапу розвитку економіки України, адже покупець керує тим, хто з компаній підніметься у рейтингу.

Зараз на сайті представлені тисячі товарів різних категорій:

- одяг та взуття;
- товари для авто та мототехніки;
- побутова техніка та електроніка;
- прикраси та аксесуари;
- товари для здоров’я та краси;
- дитячі товари;
- матеріали для ремонту;
- спортивні товари;
- харчові продукти та інше.

В розділі «Все до 200 грн» ви знайдете необхідні дрібниці за приємною ціною. Завдяки простому, але приємному дизайну сайту, ви зможете знайти все, що вам потрібно.

Сервіс
Завдяки поділу на категорії, вам не доведеться годинами продивлятися сторінки каталогу, адже ви одразу зможете знайти все, що вам треба. Достатньо уточнити категорію товару та написати те, що саме ви шукаєте. Тоді пошук буде здійснено саме в обраній категорії, а не по всьому сайту. Ви також можете налаштувати фільтри, аби шукати речі конкретного бренду, вказати характеристики, бажану вартість та навіть країну, де було вироблено товар. Налаштовуйте порядок показу, щоб вам було зручно його переглядати. Наприклад, спочатку показуватиметься популярне, або і знижкою та інше.

Після того, як ви оберете товари, ви зможете оформити покупку без ризику. Іконка «Покупка без ризику» надає можливість здійснити безпечну оплату замовлення в режимі онлайн на самому сайті Bigl.ua. Завдяки резервуванню коштів, продавець не отримає суму до того, як ви переконаєтеся в якості товару на одному з відділень «Нової Пошти» та не заберете посилку.

Модератори сайту уважно слідкують за тим, щоб продукція, яка буде вам надіслана, повністю відповідала зображенню, що розміщене на сайті. Ви також маєте право відмовитися від покупки під час огляду товару на пошті. Після цього кошти, що ви переводили на оплату, повертаються на вашу картку.

Ви можете не хвилюватися за якість товарів, адже ви завжди можете повернути їх. Але для того, щоб таких ситуацій не виникало, творці сервісу зробили на сторінці кожного з товарів блок із реальними відгуками покупців. Ви можете орієнтуватися на ці відгуки, аби обрати кращий магазин в залежності від якості обслуговування та представленої продукції.

Контакти
Компанія дуже ретельно перевіряє продавців, які розміщують свою продукцію на сайті. Але якщо в вас виникають складнощі, або вам довелося зіткнутися із нечесним продавцем, ви можете звернутися до служби підтримки, написавши електронного листа на адресу скриньки support@bigl.ua. Також ви можете звернутися до адміністрації за допомогою форми зворотного зв’язку. Ви отримаєте відповідь на вказану поштову адресу.

Відгуки
Розкажіть усім, хто відвідує наш сайт, по те, чи задоволені ви роботою сервісу Bigl.ua. Опишіть позитивні та негативні моменти, розкажіть про швидкість оформлення покупки та якість послуг, що вам було надано. Ми та тисячі наших читачів прагнемо дізнатися більше про Bigl.ua!