Autoklad

Всі відгуки

Autoklad

0% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Сергій
Намагаються заманити привабливими цінами на ОРИГІНАЛЬНІ запчастини, оформлюють замовлення, підтверджують що доставлять до точки видачі, а через 2 дні повідомляють що такого товару по такій ціні не ...Читати далі

Всі відгуки (1)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Не вірте ЦІНИ не відповідають дійсності

  Намагаються заманити привабливими цінами на ОРИГІНАЛЬНІ запчастини, оформлюють замовлення, підтверджують що доставлять до точки видачі, а через 2 дні повідомляють що такого товару по такій ціні не має, доставку відтерміновують на 3-4 дні, а ціна дорожче на 70% - ДУЖЕ НЕПРИЄМНО. Не раджу цю компанію. Якщо не хочете втратити час не звертайтесь до autoklad.ua


Інші також шукали

Logo RentalCars

RentalCars

0 Відгуки

Rentalcards.com - портал через який лег...

Logo Easyrentcars

Easyrentcars

0 Відгуки

Про компаніюEasyRentCars.com - це надій...

Logo Intui.travel

Intui.travel

0 Відгуки

Трансфер – це популярни ...

Logo Kiwitaxi

Kiwitaxi

0 Відгуки

Kiwitaxi – це система пошуку та б...

Autoklad

Про компанію

Українська компанія Автоклад входить до великого українського автомобільного холдингу, який офіційно поставляє в Україну високоякісні запчастини для легкових та грузових автомобілів. Також фірма пишається найбільшим в Україні складом запатин.

Інтернет магазин компанії почав свою роботу в 2010 році. Але сама торгова марка Автоклад була зареєстрована в 2011 році. До вашої уваги на сайті представленні інтернет товари та послуги компанії. Щодо товарів то це: автозапчастини, автомасла, автохімія та аксесуари.

В команді працівників Автоклад працюють спеціалісти автомобільного ринку з великим досвідом роботи в цій сфері діяльності. Зокрема в сфері дистрибюторних компаніях, на СТО та в різних магазинах продажу автозапчастин. Продаж всього товару проводиться з допомогою довірених партнерів компанії. За п'ять років роботи сайт компанії став одним з найбільш відвідуваних, серед користувачів які хочуть придбати матеріали для ремонту.

Сервіс

Станом на 2018 рік, компанія має сім представників в чотирьох містах України: Києві, а також в містах міліонерах Львові, Одесі та Запоріжжі.

Компанія Автоклад займається виключно продажем автомобільних запчастин, масел і інших супутніх автотоварів. Працівники стараються максимально якісно надавати послуги автолюбителям, допомоги в підборі якісних деталей і запропонувати придбати їх по вигідній ціні та в найкоротший час.

В асортименті товарів компанія може запропонувати вам більше над тисячу світових брендів автомобільних запчастин. Із яких 500 000 тисяч найменувань автомобільних товарів, компанія готова самостійно вантажити великогабаритний вантаж в термін до трьох тижнів.

Ціль компанії, зробити можливим для кожного українського автомобіліста швидко, зручно та недорого придбати необхідні для нього авто товари за доступними цінами, а також мінімізувати витрати на подальший ремонт авто і отримати компетентну консультацію від спеціалістів.

Переваги компанії Автоклад:

Компанія Автоклад, як преміум-партнер, має доступ до складів всіх основних українських дистриб'юторів автозапчастин, сукупна вартість автомобільних товарів на яких становить десятки мільйонів доларів. Це дозволяє заявляти, стверджувати, що увесь товар компанії, а це найширший асортимент товарів, доступний на українському ринку з українських складів.

Крім того, товари поставляються компанією Автоклад, легально перетнули кордон України, їх якість підтверджується необхідними сертифікатами, на них поширюється гарантія виробника (при дотриманні вимог по установці і експлуатації товару).

Важливий момент на, який варто звертати увагу!

Слід зазначити, що робота з найбільшими дистриб'юторськими компаніями часто вимагає переміщення товару з віддалених складів - можуть виникнути затримки в постачанні (1-2 дні).

Відгук

Можливо, ви теж належете до постійних клієнтів компанії Автоклад. В такому разі, заохочуємо вас залишити свій відгук про цю компанію. В ньому ви можете написати: про якість обслуговування, швидкість доставки, якість отриманого товару. Якщо у вас виникла, якась проблема, яка потребувала негайної участі представників фірми, то наскільки швидко і якісно вони вирішили ваше питання. Скажіть, також чи порадите ви користування послугами фірми своїм родичам чи знайомим? Ми будем вдячні за докладені зусилля з вашого боку!