Відгук

  Відгуки Autoklad

  Про компанію

  Українська компанія Автоклад входить до великого українського автомобільного холдингу, який офіційно поставляє в Україну високоякісні запчастини для легкових та грузових автомобілів. Також фірма пишається найбільшим в Україні складом запатин.

  Інтернет магазин компанії почав свою роботу в 2010 році. Але сама торгова марка Автоклад була зареєстрована в 2011 році. До вашої уваги на сайті представленні інтернет товари та послуги компанії. Щодо товарів то це: автозапчастини, автомасла, автохімія та аксесуари.

  В команді працівників Автоклад працюють спеціалісти автомобільного ринку з великим досвідом роботи в цій сфері діяльності. Зокрема в сфері дистрибюторних компаніях, на СТО та в різних магазинах продажу автозапчастин. Продаж всього товару проводиться з допомогою довірених партнерів компанії. За п'ять років роботи сайт компанії став одним з найбільш відвідуваних, серед користувачів які хочуть придбати матеріали для ремонту.

  Сервіс

  Станом на 2018 рік, компанія має сім представників в чотирьох містах України: Києві, а також в містах міліонерах Львові, Одесі та Запоріжжі.

  Компанія Автоклад займається виключно продажем автомобільних запчастин, масел і інших супутніх автотоварів. Працівники стараються максимально якісно надавати послуги автолюбителям, допомоги в підборі якісних деталей і запропонувати придбати їх по вигідній ціні та в найкоротший час.

  В асортименті товарів компанія може запропонувати вам більше над тисячу світових брендів автомобільних запчастин. Із яких 500 000 тисяч найменувань автомобільних товарів, компанія готова самостійно вантажити великогабаритний вантаж в термін до трьох тижнів.

  Ціль компанії, зробити можливим для кожного українського автомобіліста швидко, зручно та недорого придбати необхідні для нього авто товари за доступними цінами, а також мінімізувати витрати на подальший ремонт авто і отримати компетентну консультацію від спеціалістів.

  Переваги компанії Автоклад:

  Компанія Автоклад, як преміум-партнер, має доступ до складів всіх основних українських дистриб'юторів автозапчастин, сукупна вартість автомобільних товарів на яких становить десятки мільйонів доларів. Це дозволяє заявляти, стверджувати, що увесь товар компанії, а це найширший асортимент товарів, доступний на українському ринку з українських складів.

  Крім того, товари поставляються компанією Автоклад, легально перетнули кордон України, їх якість підтверджується необхідними сертифікатами, на них поширюється гарантія виробника (при дотриманні вимог по установці і експлуатації товару).

  Важливий момент на, який варто звертати увагу!

  Слід зазначити, що робота з найбільшими дистриб'юторськими компаніями часто вимагає переміщення товару з віддалених складів - можуть виникнути затримки в постачанні (1-2 дні).

  Відгук

  Можливо, ви теж належете до постійних клієнтів компанії Автоклад. В такому разі, заохочуємо вас залишити свій відгук про цю компанію. В ньому ви можете написати: про якість обслуговування, швидкість доставки, якість отриманого товару. Якщо у вас виникла, якась проблема, яка потребувала негайної участі представників фірми, то наскільки швидко і якісно вони вирішили ваше питання. Скажіть, також чи порадите ви користування послугами фірми своїм родичам чи знайомим? Ми будем вдячні за докладені зусилля з вашого боку!

  Turbo Syn 5w30 Exist vs Autoklad

  Autoklad
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Autoklad

  Ваш відгук

  FAQ