Відгук

  Відгуки ATLAS FOR MEN

  Каталог одягу Atlas For Men було створено в 1999 році. Сайт пропонує чоловікам та жінкам, що люблять відпочинок на свіжому повітрі, колекцію одягу та аксесуарів для прогулянок та занять спортом за вигідними цінами. Товари Atlas For Men є оригінальними та створені з натуральних, зручних та міцних матеріалів. Одяг та аксесуари пройшли спеціальні випробування на практичність та мають спеціальний покрій для оптимального комфорту.

  Сервіс

  Рушайте в подорож по скелястих горах, островами Середземного моря, по безкрайніх просторах Канади або Карпат... Завдяки колекції від Atlas For Men можете зробити це! Всі колекції, що представлено на сайті магазину, створено під впливом натхнення, отриманого від безкрайніх просторів, та відрізаються від інших виробництв природністю матеріалів та простотою форм.

  На головній сторінці сайту ви можете побачити спеціальні пропозиції, що постійно оновлюються. Анонси знижок та нових колекцій допоможе вам обрати якісний товар за приємною ціною. Під час оформлення покупки вам буде запропоновано реєстрацію. Це надає деякі переваги, адже зареєстровані користувачі отримують:

  - можливість відстежувати своє замовлення після оформлення;
  - доступ до історії попередніх замовлень;
  - інформаційні листи про закриті розпродажі;
  - повідомлення про нові колекції;
  - ексклюзивні подарунки до замовлень;
  - привілеї підписника.

  Atlas For Men розділяє нашу пристрасть до активного відпочинку! Тому було створено унікальні колекції власного виробництва, а також окрему категорію товарів великого розміру, аби забезпечити комфорт усім! Стильний одяг має бути перш за все комфортним. Тому компанія намагається гармонічно поєднати це в своїх речах.

  Також покупці не можуть не оцінити систему оплати та доставки. Для того, щоб нові клієнти не нервували через оплату онлайн, магазин ввів можливість оплати замовлення при отриманні. Ви сплачуєте покупку в поштовому відділенні, готівкою при зустрічі з кур’єром, в пунктах видачі замовлень або постоматах.

  Незалежно від обраного способу отримання пакунку, ви можете розраховувати на можливість обміну товару або повернення грошей.

  Завдяки гарантії від Atlas For Menв разі, якщо ви незадоволені отриманим товаром, компанія поверне вам гроші. Магазин робить все можливе, аби ви отримали свою покупку в ідеальному стані. Якщо ж його було пошкоджено, або вам було доставлено не те, що ви замовляли, чи не того розміру, ви можете повернути товар чи обміняти його. Для цього треба зв’язатися зі службою по роботі з клієнтам та оформити обмін чи повернення. Навіть якщо ви забрали пакунок з пошти чи в кур’єра, ви маєте 14 днів для того, щоб повернути товар.

  Щоб проблем із розмірами одягу не виникало, компанія створила детальну таблицю з розмірами та поради щодо вибору різних категорій товарів. Якщо під час замовлення ви порівняєте свої персональні заміри з таблицею та знайдіть відповідний до них розмір. Так ви точно не припуститеся помилки під час замовлення.

  Atlas For Men sponsor sur RMC de "Carrément Sotchi" et de "l'Intégrale Olympique"

  Контакти

  Компанія піклується про кожного свого клієнта та надає професійний сервіс. Ви можете зв’язатися зі службою підтримки та отримати консультацію за телефоном (495) 995 00 06 або за допомогою форми питання. Ви отримаєте відповідь від менеджера на вказану вами електронну адресу.

  Або ж ви можете ознайомитися зі списком частих питань, щоб знайти швидке рішення вашої проблеми. Також для оперативної відповіді можна скористатися чатом на сторінці магазину.


  Відгуки

  Інтернет шопінг набуває все більшої популярності, адже улюблені магазини стають ще ближче. Тож покупці, що мали можливість придбати речі онлайн в магазині Atlas For Men можуть залишити свій відгук на нашому сайті, щоб його побачило якомога більше людей!

  ATLAS FOR MEN
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро ATLAS FOR MEN

  Ваш відгук

  FAQ