Visame

Всі відгуки

Visame

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

Visame

Про компаніію

Visame - один з відомих представників на території України онлайн сервіс по сприянню підбору кредитних продуктів саме для вас. Visame пропонує вам сучасні послуги зі сприянням пошуку запозичених коштів. Високорозвинені функціональні можливості даного сайту, за рахунок наявності внутрішніх алгоритмів скорингу дозволяють персоналізувати підбір кредитних продуктів відповідно до ваших фінансових можливостей.

Простіше кажучи цей сервіс дозволяє отримувати позики тим, хто втратив свої кошти ще до отримання наступної зарплати, або тим кому раптово потрібні гроші і хто опинився в важкій фінансовій ситуації. Люди, які вже використовують даний сервіс виділяються особливі переваги компанії Visame. В своїй роботі сервіс спирається на необхідність забезпечити максимально комфортні умови для своїх клієнтів. Один з небагатьох кроків у цьому є надання можливості відразу оцінити вартість використання позики.

Одночасно пропонується комфортні способи звернення за допомогою через інтернет та можливість отримати кошти через декілька різних каналів. Можливо вас цікавить, як саме працює даний сервіс. Для цього ми Радимо завітати вам на офіційний сайт компанії whysame.com.ua. послуги оцінки вашої платіжної здатності, є платною і становить 3 євро в місяць.

Сервіс

Даний сервіс працює цілодобово, тому скористатися його послугами ви можете в будь-який зручний для вас момент. Для цього вам необхідно заповнити тільки одну заявку, вказавши в ній паспортні дані, свої контактні дані, суму та термін позики. Після цього вашу заявку буде проаналізовано. І вам буде запропоновано можливі варіанти, персоналізовано кредиту від фінансової організації, які готові запропонувати вам кредит або можливо кредитну картку мікрозайм. Для того аби отримати кредит нам обов'язково повинно бути більше 18 років.

Ви повинні мати власну банківську карту, мобільний телефон з виходом до мережі інтернет та громадянство України. Як оформляється дана заявка? Процес оформлення заявки максимально спрощений та займає лише кілька хвилин вашого часу. Від вас не потрібно збирати документи, залучати до процесу поручителів чи використовувати заставу. Оформити кредит не обов'язково в офісі компанії, ви можете це зробити в онлайн режимі за допомогою інтернет з'єднання в зручний час та зручному для вас місці. Для початку створіть свій власний аккаунт, звісно попередньо ознайомившись з правилами сервісу. Залиште свою заявку, в ній заповніть поле з особистими даними, прізвище ім'я по батькові, номер телефону, електронну пошту, а також вибрати ваш регіон і місце проживання.

Другий крок, який потрібно зробити це внесіть власні паспортні дані, цей момент радимно бути максимально пильними так, як наданні відомості повинні бути коректними. Третє, ваші дані будуть оброблені в реальному часі для підбору найбільш релевантних кредитних пропозицій. Потім, вам буде необхідно ввести свої банківські реквізити, оскільки сервіс надає платні послуги. Все процес завершено, Тепер ви можете бачити свій доступний рейтинг фінансового здоров'я.

Відгук

Можливо у вас вже була можливість використовувати даний сервіс для отримання позики. Такому випадку люб'язно заохочуємо вас, залишити свій відгук про цю компанію для коментарів. Тут ви можете згадати про те, що вам сподобалось, А також про те що на вашу думку варто було виправити або можливо поліпшити. Ми будемо вдячні за докладені з вашого боку зусилля!