Відгук

  Відгуки Unex Bank

  ЮНЕКС БАНК – це глобальний банк, що здійснює свою діяльність на території України з 1993 року. З самого початку роботи банк вів активну співпрацю з передовими корпораціями загального та промислового напрямку. З 2011 року ЮНЕКС БАНК почав свій динамічний розвиток – поширюється мережа відділень, клієнтам надається широкий спектр послуг у фінансовій сфері, орієнтований на корпоративний бізнес, підприємців та приватних осіб. Наразі представництва банку розташовані в 13 регіонах країни, а також ЮНЕКС БАНК бере участь у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

  Треба зауважити, що ЮНЕКС БАНК – це банк нової генерації. Наразі світ знаходиться у стані пошуку нових фінансових підходів та інноваційних технік та методів ведення банківської діяльності. Для досягнення результатів відбувається розвиток та долучення фахівців зі свіжими ідеями та підходом.

  Сервіс

  Завдяки тому, що діяльність банку розповсюджена і на юридичних, і на фізичних осіб, ЮНЕКС БАНК надає безліч послуг, серед яких:

  - відкриття рахунку;
  - кредитування на різних умовах (готівкою, надання коштів на товари та послуги, кредити під заставу);
  - овердрафт для приватних осіб та бізнесу;
  - грошові перекази у вітчизняній та закордонній валюті;
  - створення та керування депозитами;
  - операції з документами;
  - створення карткових проектів (для бізнесу – зарплатний проект та корпоративні картки);
  - проведення операцій з цінними паперами;
  - доступ до особистої кредитної історії та інше.

  Щоб створити більш комфортні умови для використання послуг ЮНЕКС БАНК створив окремий «Клієнт-банк». За допомогою системи дистанційного обслуговування, або інтернет-банкінгу, клієнти мають змогу керувати власними коштами в будь-який час. Для цього не треба звертатися у відділення та стояти в черзі до каси. В декілька кліків ви зможете самостійно долучитися до банківських операцій та створення або видалення рахунків різного профілю.

  Також ЮНЕКС БАНК випустив мобільні додатки для смартфонів на платформах Android та iOS. За їхньою допомогою ви можете розраховувати на ручне використання можливостей вашого банку та миттєве обслуговування. Окремі можливості для кожного дозволяють продуктивно розподілити фінансові операції. Так, для фізичних осіб доступний перегляд балансу, переказ грошей та поповнення мобільного рахунку, відстеження актуальної ситуації на валютних ринках, пошук найближчих відділень та банкоматів.

  Для юридичних осіб цей перелік поповнює можливість створювати одноразові паролі для двохфакторної авторизації та підтвердження валютних операцій за рахунками.

  Для керівників корпорацій передбачено також підтвердження та скасування операцій з валютою, що здійснюють дочірні компанії. Керівники самостійно налаштовують правила контролю, ліміти та систему за допомогою одного лише додатка.

  Сервіс миттєвого поповнення платіжних карток будь-якого банку України в касах відділень «ЮНЕКС БАНК»

  Контакти

  Задля того, щоб зв’язатися з банком, достатньо набрати номер 0 800 500 686, що є безкоштовним в межах України. Ви також можете додзвонитися до контактного центру за телефонним номером +380 (44) 585 14 87, або за допомогою месенжера Viber за номером +38 (067) 249 36 81. Отримайте швидку відповідь від консультанта в онлайн-чаті на сторінці банку або відправте листа за електронною адресою call.center@unexbank.ua.

  Головне представництво банку знаходиться в місті Києві за адресою вул. Почайнинська, 38. Ви можете ознайомитися з іншими контактними даними (приймальня, відділ з управління по роботі з персоналом та підрозділ для запитів ЗМІ) на відповідній сторінці сайту компанії.


  Відгуки

  Якщо ви є клієнтом ЮНЕКС БАНК, розкажіть про те, чому ви б радили цей банк іншим? Або, може, ви знайшли недоліки у роботі персоналу? Опишіть свій досвід на нашій сторінці!

  Unex Bank
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Unex Bank

  Ваш відгук

  FAQ