Pozichka

Всі відгуки

Pozichka

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

Pozichka

Про компанію

Pozichka - онлайн - компанія, що займається наданням кредитів громадянам України. Свою діяльність здійснює з 2014 року і за цей час завоювала довіру багатьох клієнтів. Оскільки, даний сервіс дає можливість отримати кредитні кошти без відвідування банку та заповнення багатьох документів, то економить цінний час та може стати у пригоді, коли швидко потрібні гроші. Якщо у вас виникла нагальна потреба позичити певну суму коштів, а ви не хочете звертатися до рідних чи друзів, або вони не мають можливості допомогти, то можете подумати про можливість скористатися послугами компанії Pozichka, вона працює цілодобово, сім днів на тиждень.

Сервіс

Для того щоб побачити, яку суму потрібно сплатити в кінці визначеного терміну, скористайтеся онлайн - калькулятором, завдяки цьому ви зможете реально оцінити свої можливості та побачити, які фінансові зобов’язання ви візьмете на себе, отримавши кредит. Відсоткова ставка становить 1,75% на день. Максимальна сума, яку можна позичити - 4 тисячі гривень. Оскільки ця компанія займається наданням кредитів на короткий термін, то максимальний термін складає 30 днів. Тому якщо ви отримаєте в кредит 4000 гривень на 30 днів, то потрібно буде сплатити 6100 гривень.

Якщо ви погоджуєтесь з такими умовами, потрібно заповнити онлайн - заявку, вказавши всі необхідні дані про себе. Правильне і точне подання інформації - це одна з обов’язкових умов для отримання позитивної відповіді на прохання про надання кредитних коштів. Зазвичай компанія за лічені хвилини приймає рішення і це допоможе без затримок отримати кошти, тоді коли ви цього найбільше потребуєте. Слід пам'ятати, що для того, щоб скористатися послугами сервісу Pozichka, потрібно мати доступ до мережі Інтернет для заповнення онлайн - заявки, мати мінімум 18 років, бути в тверезому стані та мати банківську картку для нарахування на неї коштів.

Для отримання кредиту готівкою потрібно прибути у філію в Києві. Повернення коштів теж не створює труднощів, це можна зробити будь - яким зручним для вас способом: у відділенні найближчого банку, через платіжний термінал, чи особистий кабінет з банківської картки, на яку були нараховані кредитні кошти. У випадку, якщо ви не маєте потрібних коштів для погашення кредиту, можна звернутися з проханням про продовження терміну кредитування.

Якщо у вас виникнуть запитання або труднощі на будь - якому етапі оформлення кредиту, ви можете зв'язатися зі службою підтримки клієнтів даної фінансової установи, для цього потрібно залишити свій номер телефону у відповідному місці на офіційному сайті й дуже швидко вам зателефонують та допоможуть чи нададуть консультацію. Постійні клієнти можуть скористатися акціями та зниженими відсотковими ставками.

Відгук

Якщо ви мали нагоду брати кредит в компанії Pozichka, напишіть про свої враження. Чи ви вважаєте цю компанію кращою від інших подібних, які функціонують на фінансовому ринку України? Якщо так, то чому? Чи вдалось вам відразу отримати позитивну відповідь на прохання про позику? Скільки часу ви витратили на заповнення заявки та отримання грошей? Чи не було якихось прихованих платежів? Чи вдавалося вам скористатися з акційних пропозицій та промокодів? Чи ви задоволені обслуговуванням клієнтів? Якщо знову буде потреба, чи звернетесь до компанії Pozichka?