Відгук

  Відгуки Mogo

  Про компанію

  Компанія “Mogo Finance group” - надає вам зручне, зрозуміле, а також просте й довгострокове фінансування для того, аби здійснювати купівлю автомобіля. Різних моделей, марок та року випуску. Надання такої фінансової позики для купівлі автомобілів є основною функцією компанії. Завдяки, удосконаленій системі аналізу та оцінки кредитоспроможності клієнта, надавати послуги кредитування стало дуже просто.

  Це дозволяє нам швидко оцінити вашу заявку, дізнатися ринкову вартість обраного автомобіля і надати вам найбільш вигідну пропозицію про фінансування. За умовами кредитування, клієнтам надають інформацію про умови фінансування, а також процесів аналізу і оцінки заявок, щоб ви вчасно отримували всю необхідну інформацію.

  Також, вам гарантують підтримку протягом усього періоду нашого співробітництва в будь-яких питаннях. Компанія “Mogo Finance group” - прозора компанія. Вона суворо дотримується законів країн, в яких обслуговує своїх споживачів. Регулярно компанії проходить аудит діяльності, цінні папери Mogo Finance group розміщені на Франкфуртській фондовій біржі. Число обслуговування налічує більше, ніж 100 000 тисяч клієнтів з багатьох країн світу: з Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Вірменії, Польщі, Албанії, Молдови, Румунії, Білорусії, Болгарії, Македонії і т. д.

  Сервіс

  Звісно більше інформації про послуги фірми, ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії. До представлених послуг належить: пропонований лізинг AS, займ для купівлі авто та споживчий кредит. Лізин та займ, для купівлі авто доступні терміном від 3 до 84 місяців і сума, яка може надаватися для отримання займу складає від 500 EUR до 15 000 EUR. Споживчий кредит доступний на термін від 3 до 48 місяців та сума займу складається починаючи від 50 EUR до 3 000 EUR. Щоб було краще зроззуміло наведемо приклад: лізинга або займу для купівлі авто - Термн займу 24 місяці (1 рік), відсоткова ставка на протязі цього терміну - 36%, комісійна плата за оформлення договору - 10% від суми всього займу. Сума займу - 3 500 EUR (загальна сума повернення 5 455, 98 EUR, при дотриманні чітких умов укладеного договору).

  Приклад споживчого кредиту: термін позики - 48 місяців, процентна ставка в рік - 42%, комісійна плата за оформлення договору - 0% від суми позики. Сума позики - 3 000 EUR (загальна сума до повернення 6236,16 EUR, при дотриманні умов договору). * Якщо сума перевищує 1400 євро, для авто лізингу фінансування до 90% від оціночної вартості транспортного засобу. Зазвичай багатьох людей цікавить,

  Які умови надання звичайного споживчого кредиту від фірми “Mogo Finance group”? Для того, щоб подати заявку на отримання споживчого кредиту, потрібно обов'язково бути повнолітнім. Являтися фізичною особою з банківським рахунком та підключенням до інтернет-банку. Якщо у вас не має підключення до мережі інтернет, для подачі заявки на отримання кредиту ви можете скористатися послугами буквального відділення компанії “Mogo Finance group”. Ваше громадянство теж не має значення!

  Відгук

  Якщо ви вже мали досвід отримання послуг від компанії “Mogo Finance group”, то заохочуємо вас залишити свій відгук у вигляді коментаря. Це допоможе іншим споживачам оцінити рівень якості обслуговування та степінь надійності фірми! Завчасно дякуємо за докладені зусилля!

  Mogo, the Living Planet

  Mogo
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Mogo

  Ваш відгук

  FAQ