Megabank

Всі відгуки

Megabank

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Megabank

Про компанію

Мегабанк - сучасний український комерційний банк, який було засновано у 1990 році. Головний офіс установи було розташовано в місті Харкові. До 1995 року банк називався “Добродій”. Відповідно до класифікації Національного банку України Мегабанк входить до першої групи банків. Загальні активи банку Мегабанк станом на 1 січня 2016 року становлять дев'ять мільярдів гривень. Мегабанк володіє понад 160 наділення ми майже у всіх регіонах України.

Це один із перших банків по території України, який почав впроваджувати національну систему масових електронних платежів. Через цю систему здійснюють оплату комунальних послуг понад 2 мільйони українців, якщо порахувати цю кількість користувачів від загальної суми до це число складатиме близько 12% усіх платників України, які можуть оплатити свої послуги за єдиною квитанцією. Позичальниками у банку є завод “Електромашина” і “Жилкомсервіс” Харків.

Сервіс

Акціонерами даного банку є: Суботін Віктор Григорович, генеральний директор, пряма та опосередкована участь, якого займає більшу половину статутного капіталу банку. Наступний акціонер це європейський банк реконструкції та розвитку, який займає близько 15 відсотків статутного капіталу банку. А також до акціонерного товариства входить німецький банк та Міжнародна фінансова корпорація. Решту, а саме 3%, статутного капіталу банку належать більше ніж двісті Сорока юридичним та фізичним особам, які являються резидентами та нерезидентами банку.

Щодо переліку послуг банку зокрема це є грошові перекази, кредити, депозити, плата за комунальні послуги, індивідуальні сейфи, отримання пенсії та інших видів соціальної допомоги, а також інші операції з банківськими металами. Щодо грошових переказів банк використовує різні системи, а саме Western Union, MoneyGram, wellsent та інші. Ви можете переказати свою кошти з будь-якої країни світу. Просте оформлення і швидкий переказ за кілька хвилин. Безперечно гроші будуть, безпечно переказані саме тій особі, якій вони були призначені. Це не дає вам можливість не хвилюватися за безпечний переказ коштів.

Як щодо отримання кредиту? І куди саме ви можете звернутися для отримання докладної інформації про це? Всю детальну інформацію про отримання кредиту ви цілодобово можете уточнити на сайті в розділі кредит, а також звернутися до контакт-центру за телефоном 0 800 50 44 0 0. Можливо ви вже брали кредит і вас цікавить питання, де і як ви можете погасити кредит готівкою? Наданий для вас кредит необхідно погасити щомісячно рівним платежам не пізніше вказаної дати у вашому договорі. Звісно Мегабанк пропонує багато способів погашення кредиту. Зокрема ви можете це зробити через касу буквального відділення банку, а також з допомогою мережі інтернет через офіційний сайт в розділі оплатити кредит, або через m-Box.

Відгук

Можливо ви вже давно використовуєте послуги Мегабанк являється його постійним клієнтом. В такому разі люб'язний заохочуємо вас залишити свій відгук про це. Заповнивши поле для коментарів, тут ви можете описати про якість обслуговування про приховані сплачені відсотки на кредит, а також про те, що б ви хотіли поліпшити або можливо взагалі відмінити в політиці банку. Ми будемо вдячні за докладені зусилля з вашого боку!