КЛТ КРЕДИТ | KLT CREDIT

Всі відгуки

КЛТ КРЕДИТ | KLT CREDIT

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

КЛТ КРЕДИТ | KLT CREDIT

Про компаію

Мільйони українців використовують мікрокредитування для вирішення найрізноманітніших проблем - про це свідчать соціологічні дослідження і статистичні дані. Найчастіше клієнти МФО беруть мікропозики до зарплати, на лікування, на покупку і ремонт побутової техніки, дещо рідше - для організації весіль і ювілеїв або при підготовці до відпускних подорожей. Кожна з цих причин, як правило, вимагає оперативного фінансування, яке не в змозі забезпечити бюрократична процедура кредитування в банку.

Сервіс

Крім того, мікропозики припускають видачу невеликих грошових сум на недовгий період, що також робить непотрібним звернення в банк. Поряд з кредитами, що видаються в офісах мікрофінансових організацій, в Україні можна терміново оформити кредит онлайн - така послуга має ще більше переваг, оскільки дозволяє отримувати гроші на банківську карту в будь-який час доби і не витрачати час на відвідування відділень МФО. Причому незалежно від вашого місця проживання - і в Києві, і у віддаленому селі - кредит онлайн на картку надійде однаково швидко. 

У «КЛТ КРЕДИТ» вирішили відмовитися від видачі готівки в офісах, оскільки сучасні технології дозволяють обслуговувати клієнтів повністю в режимі online. Таке рішення виглядає цілком виправданим - позичальникові не потрібно змінювати звичний режим дня, витрачати час на поїздку до відділення компанії, очікуйте своєї черги, щоб поспілкуватися з менеджером і підписати стос договорів. Замість цього клієнти компанії, сидячи вдома або на робочому місці, можуть взяти кредит через Інтернет за допомогою будь-якого цифрового пристрою: комп'ютера, ноутбука або смартфона. Відсутність необхідності в зборі різних документів і довідок - ще одна важлива перевага. Для вас лише потрібно надати паспортні дані та ідентифікаційний номер. Всю іншу інформацію компанія отримує в результаті скорингової повірки, яка дозволяє відкрити доступ до кредитної історії клієнта і займає всього кілька хвилин. Завдяки цьому компанія отримує всі необхідні відомості для миттєвого прийняття рішення по кредиту і оперативного реагування на заяви клієнтів.

Але слід пам'ятати, що мікрокредитування розраховане на недовгий термін використання - від декількох днів до декількох місяців, тому велика сума переплати просто не встигне набігти. Звичайно, перед оформленням кредиту клієнт повинен зважити свої фінансові можливості, оскільки при затримці оплати боргу почнеться нарахування пені. Тільки в цьому випадку відбувається швидке зростання заборгованості, в той час як при своєчасному погашенні кредиту Ви платите точно ту суму, яку побачили на онлайн-калькуляторі перед укладенням договору. Як розрахувати вартість кредиту? Щоб краще розібратися з тим, варто чи не варто брати позики онлайн, потрібно розглянути конкретні умови, які пропонує кредитор. У «КЛТ КРЕДИТ» клієнтам запропонують: гроші в кредит в розмірі від 500 до 10000 гривень; стандартну процентну ставку 1,62% в день; термін повернення від 7 до 65 днів. Але це занадто короткий виклад умов кредитування, в реальності справа йде трохи інакше.

Кредитний калькулятор допоможе швидко і точно розрахувати розмір боргу і вкаже дату погашення, тому ви не помилитеся при погашенні боргу. Кредит онлайн на карту оформити дуже просто, вся процедура не займе і 10 хвилин. Після реєстрації на сайті вам буде запропоновано заповнити заявку, в якій необхідно заповнити всі графи, включаючи реквізити банківської картки. Після цього інформація відправляється на перевірку в скоринговую систему і, при позитивному рішенні, на ваш мобільний телефон прийде СМС-повідомлення з кодом.

Цей код є аналогом електронного підпису - його введення в відповідне поле означає, що Ви згодні з умовами договору і зобов'язуєтеся повернути гроші до зазначеного терміну. На цьому процедура оформлення кредиту закінчена, і протягом 15-20 хвилин гроші будуть переведені на кредитну карту або зарплатну картку клієнта. Швидкий кредит на карту, безсумнівно, дуже зручний, оскільки дозволяє терміново отримати суму, яка потрібна для невідкладних цілей.

Відгук

А може ви вже є їхнім клієнтом? Тоді, розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Які особисто ви побачили переваги в даній системі кредитування? Як за швидко приходять рішення по заявкам? А що, на вашу думку, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!