Відгук

  Відгуки КФ

  Про компанію

  Кожна людина, хоча б раз у житті, опиняється в ситуації, коли їй терміново потрібні кошти. Можливо, така ситуація була й у вашому житті. Як на вашу думку, до кого можна за допомогою можна звернутися в такий момент? Хтось звертається до родичів та друзів, а хтось в таких випадках користується послугами банків та кредитних спілок. KF.UA - одна з таких фінансових організацій. Вони дають кредити як у відділеннях, так і в режимі онлайн. Для вашого комфорту компанія відкрила в Україні понад 150 відділеннях в більше, ніж 20 міст. Їхня ціль - забезпечити вам цілодобову і якісну фінансову підтримку на вигідних та прозорих для вас умовах.

  Сервіс

  Завдяки сервісу компанії ви можете швидко отримати бажані гроші. Щоб отримати кредит в системі онлайн потрібно лише дані вашого паспорту, ідентифікаційний код, банківська карта та мобільний пристрій. Якщо ж ви оформляєте позику у відділенні все набагато простіше: ви подаєте заявку менеджеру, а за декілька хвилин отримати відповідь. Якщо рішення позитивне, то ви відразу отримаєте кошти. Залежно від ваших потреб, ви можете обрати той вид страхування, який вам підходить найкраще. А вибирати є з чого.

  Це може бути Стандартний кредит, SMS-кредит, Зручний та Пенсійний. Якщо ви оформляєте Пенсійний кредит, то при собі потрібно мати ще й пенсійне посвідчення. KF.UA називає декілька причин, чому клієнти мають обрати саме їх: безпека (завдяки новітнім технологіям, які використовує компанія, всі ваші знаходяться під надійним захистом); зручність (для того, щоб оформити кредит в системі онлайн більше не потрібно довідок про доходи, а лише паспорт та ідентифікаційний код); турбота (компанія розуміє всі ваші обставини та форс-мажорні ситуації, тому якщо не можете вчасно погасити кредит, можете оформити пролонгацію, й оплатити пізніше). Кожен, хто досяг повноліття, може отримати кредит в установі.

  Все, що потрібно надати правдиві особисті дані та правильно заповнити заявку. Адже неправдива чи некоректна інформація - одні з основних причин негативних рішень по кредиту. Вашу заявку по кредиту експерти розглядають за досить короткий період часу. Це займе мінімум вашого особистого часу. До того ж, щоб оформлення кредиту стало вам приємною справою, то можете вдома заварити собі каву чи улюблений чай, і очікувати на відповідь, яке прийде вам у формі SMS на мобільний пристрій. В тому випадку, якщо рішення буде негативним, ви можете повторно подати заявку. Заповнюючи заяву в режимі онлайн, вам необхідно вибрати суму та термін, на яку ви оформляєте кредит. Для цього потрібно зайти на головну сторінку та пошагово дотримуватись всіх інструкцій.

  Суму, яку можна оформити в кредит складає від 500 до 15 000 грн. Термін кредиту - від 65 днів. Ставка по кредиту складає від 1% до 1,85% в день. Вам терміново потрібно кошти, і ви хочете отримати максимум інформації про установу, в якої позичаєте? Тоді заходьте на їхній сайт kf.ua. В розділі “Запитання та відповіді” ви зможете знайти відповідь на запитання, яке вас цікавить.

  Відгук

  А, може ви вже брали тут кредит? Тоді розкажіть, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук у нище відведеному полі! Які ваші враження? Як за швидко вам прийшло рішення? Яка якість обслуговування працівників? Можливо, є щось, що потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!

  КФ
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (2)

  2
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  2
  Доставка
  rating
  2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Обман

  Первый кредит под 0%. Оформила кредит на 2500 грн. К оплате 2798. Сразу. Т.е. если я сегодня взяла и сегодня хочу вернуть деньги - я все равно должна переплатить 300 грн.
  Где 0%??
  Пожаловалась - говорят, ну вы же договор читали, согласили, кредит под 0%, но есть же еще комиссии, страховки...
  Так что не ведитесь, развод.
  Есть масса действительно нулевых кредитов.

  : Галина15-07-2019
  lgwzdlckru10-03-2021

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Будьте обережні !!!!

  Читайте уважно договорів! 1 позика під 0.01 % лиш перших 10 днів , після 10 дня % змінюється!!!!

  : Олег24-04-2019
  bxjwzmarvx10-03-2021

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Написати власний відгук про КФ

  Ваш відгук

  FAQ