Forza credit

Всі відгуки

Forza credit

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Forza credit

Про компанію

Forza Credit - онлайн-сервіс з надання позик швидко та легко. З чого ви вже мабуть здогадалися, що робота сервісу полягає в тому, щоб люди могли отримувати гроші на свою картку не виходячи із дому. На офіційному сайті компанії дії цікава пропозиція для нових клієнтів взяття кредиту під 0.01%. Умови фінансування:

- ваш вік 18-70 років;

- стабільна джерело фінансового доходу;

- паспорт та ідентифікаційний код;

- особисте усвідомлення фінансової відповідальності.

Сервіс

Чому дехто з користувачів використовує Forza? Заповнити анкету можна в онлайн режимі без відвідування відділення; Швидкісне прийняття рішень; Прозорість умов, тобто не має прихованих комісій; Для отримання позики не потрібно вносити залоги або поручителів. Умови фінансування, дуже зручні. Мінімальна сума кредиту від 500 грн максимальна до 15 000 грн. Термін протягом якого можна погасити кредит починається від 65 днів. Відсоткова ставка: 1.85% за кожен день користування кредитом, згідно з умовами кредитного договору. Підтримує система Visa або MasterCard. Цікава особливість, за яку багато клієнтів обирають саме Forza Credit.

Якщо на календарі з'являються святкові дні, то це означає, що Forza Credit і в ці дні може надати вам кредит, незалежно від часу доби, якщо у вас раптом не вистачить грошей на подарунки рідним та близьким. Як отримати кредит ви вже зрозуміли. Якщо коротко то, потрібно: заповнити онлайн заявку, почекати деякий час, щоб ваш запит був проаналізований і підтверджений, а також потрібно підписати договір. Як повернути кредит? Для зручності представники банку вчасно нагадають вам про повернення позики приблизно за 2 дні до останньої дати вказаної в договорі, у вигляді є повідомленням на телефон або повідомлення на емейл.

Після цього скористайтесь будь-яким зручним способом для погашення, віднесення оплати за кредитами. Звісно вам можуть запропонувати пролонгувати вашу позику, у випадку якщо ви не можете повернути суму вчасно, існує послуга продовження контракту. Для того щоб скористатись цією послугою позвонить по телефону гарячої лінії. Здійснити оплату позики ви можете трьома способами: онлайн на сайті (оплачуєте суму кредиту в своєму особистому кабінеті з допомогою банківської картки), через термінал (погасити кредит в одному із зручних терміналів самообслуговування мережі EOS by айбокс time city 24 та інші), або у відділенні будь-якого банку яким ви користуєтесь (повернути заборгованість ви можете в казці будь-якого українського банку по реквізитом вказаних на офіційному сайті форзакредит com.ua).

Відгук

Якщо у вас вже була можливість користуватися послугами онлайн кредитування від форза? В такому випадку заохочуємо вас залишити свій коментар у полі для коментарів, щоб поділитися власним досвідом з іншими користувачами онлайн-банків. Ви можете розповісти про те, що вам сподобалося найбільше? Можливо ви хочете розповісти про те, що вам не сподобалось? Ми будемо раді отримати від вас будь-яку інформацію про цей онлайн банк? Завчасно вдячні за ваші зусилля!