Відгук

  Відгуки Dinero

  Про компанія

  Dinero.ua - українська фінансова компанія, яка спеціалізується на короткочасних безвідсоткових позиках. Основна ціль Dinero, забезпечити клієнтам швидку фінансову допомогу в екстрених ситуаціях.

  Зазвичай процес кредитування у звичних для нас фінансових установах займає багато часу і складається з дуже складних етапів. В Dinero максимально простий процес подачі заявки на отримання позики. Не потрібно підтвердження про ваші доходи, гарантії чи застави. Заповнюєте заяву і отримуєте бажане через кілька хвилин, все дуже зручно! Компанія надає послуги кредитування особам віком від 18 до 75 років. Свій перший займ ви можете отримати на суму від 10 000 грн абсолютно безкоштовно і безвідсоткових та без плати за комісію. Ви можете подати заявку в онлайн.

  Для початку потрібно розібратись коли саме вам необхідний мікрозайм? Як ви вже зрозуміли, оформити мікрозайм набагато простіше, ніж кредит у звичайному банку. Це головна особливість роботи мікрофінансових сервісів - вони пропонують вам взяти займ розміром в декілька тисяч і приблизно на 30 днів. Звичайно, якщо потрібні гроші на крупний ремонт чи покупку авто то мікрозайм тут не підходить. Але це відмінний варіант вирішити проблеми з чимось більш пріоритетним, наприклад: придбанням нового смартфону, комп'ютера чи пральної машини. Подібні проблеми зазвичай хочется вирішити, якнайшвидше. Кредит онлайн на карту протягом 15 хвилин, це реальний вихід із складного становища.

  Сервіс

  Переваги мікрозайму від Dinero:

  - перший кредит під 0% на суму до 10 000 грн. Займ надається на 7, 14 або 30 днів без відсотків та комісій за оформлення. Після повернення ви маєте можливість отримати наступний кредит вже в розмірі до 15 000 грн;

  - без довідок і поручителів. Просто заповнюючи анкету вкажіть свої паспортні дані та ідентифікаційний код;

  - дуже швидко. Весь процес автоматизований. На отримання першого займу піде менше ніж 15 хвилин, а кожну наступну позику ви будете отримувати протягом кількох секунд;

  - можливість продовження терміну кредитування. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і оформити заявку на продовження терміну кредитування. Це допоможе вам уникнути штрафів та прострочок кредиту.

  Крім цього, сервіс не відмовить вам у кредитуванні навіть, якщо ваша картка має погану кредитну історію. Оскільки компанія співпрацює з українським Бюро кредитних історій, вчасно погасивши кредит ви можете поліпшити репутацію своєї картки.

  Як отримати кредит?

  - Вся детальна інфорація міститься на сайті Dinero.ua:

  - Обрати суму та термін погашення кредиту;

  - Заповнити анкету з детальними даними про себе;

  - Дочекайтесь рішення системи і отримайте ваші гроші на банківську картку.

  Погасити кредит так само просто, як і оформити. Для цього можна використати кілька способів - банківською карткою на сайті компанії або у відділенні будь кого банку України на рахунок компанії.

  Відгук

  Вже користувались послугами Dinero.ua? Які переваги та недоліки у користуванні послугами фірми помітили ви? Чи вдалось вам продовжити термін свого кредитування? Наскільки контактні представники компанії? Якщо, знаєте відповідь хоча б на одне з цих питань, залишити свій відгук про Dinero.ua. Ваша думка буде корисною для решти користувачів!

  Dinero
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (2)

  3,2
  50% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  3
  Доставка
  rating
  6

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Кредиты Динеро для мошенников на данные людей

  Мое видео о Динеро и скандалах, связанных с этой МФО. youtu.be/OLI3U9ow1MA (ПОДПИШИТЕСЬ на канал!)
  По моей оценке, Динеро самая популярная микрофинансовая организация 2019 года.
  ТОВ “Фінансова Компанія “Дінеро” имеет два основных сайта в Интернете - это Укрпозика ukrpozyka.com.ua и Динеро. Лицом последней является певец Виктор Павлик.
  Динеро уже успели попасть в скандал с выдачей денег мошенникам, которые от имени людей делали вход в их личный кабинет или создавали новый, чтобы взять кредит в Dinero, воспользовавшись данными жертвы.
  Речь пойдет и о вероятных собственных махинациях компании, связанных с выдачей кредитов онлайн на карту подставных лиц.
  Пострадавшим, звонившим на горячую линию Динеро, зачастую отказывали. Так же с жертвами злоумышленников зачастую поступали и другие МФО - Манивео, Alex Credit, CreditPlus, ЄвроГроші, Miloan, CCLoan. Ведь вымогательство дешевле, чем проведение расследования и выявление настоящих преступников.
  Для официальных заявлений в кредитную компанию в случае угона сим-карты был разработан образец обращения в Динеро. Он также подходит для других МФО и находится в группе “Злочини з онлайн кредитами”: facebook.com/groups/moneyveo/

  Если вам нужна помощь, вы стали жертвой кредитных мошенников, нуждаетесь в адвокатской защите или консультации - обращайтесь по координатам ниже:
  тел. 073 075 30 49, 068 189 92 85
  e-mail: kred.vredit@gmail.com

  : Богдан 06-10-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Не надійні

  Користувалась 2 рази і 2 рази після дострокового закриття відмова і місяць чекати, як так якщо є клієнти треба працювати а не так можливо люди на щось розраховують і відмова і починають це система то не ми історія кредитна не та я знаю свою кредитну історію і може не громадянин України я знаю де я родилась краще системи для чого ці обмани і не серйозна робота

  : Надя09-11-2018
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  4,5
  rating

  Написати власний відгук ро Dinero

  Ваш відгук