Dinero

Всі відгуки

Dinero

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Вова
в случае, если бабки нужны позарез выручает, но не злоупотребляйтеЧитати далі
Сергей
ДИНЕРО 5+++!! все четенько!Читати далі
Стас
тем кто как и я не верит в кредиті под ноль, надо попробовать в динеро взять. До сих пор не верю .чт ни копейки не переплатил. Хотя все уже погашено и кредит не активен. чудеса да и толькоЧитати далі
Юлия
Если бы ещё в поддержке четко отвечали на вопросы, было бы вообще отлично Читати далі
Надя
Користувалась 2 рази і 2 рази після дострокового закриття відмова і місяць чекати, як так якщо є клієнти треба працювати а не так можливо люди на щось розраховують і відмова і починають це система ...Читати далі

Всі відгуки (5)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  можно обращаться

  в случае, если бабки нужны позарез выручает, но не злоупотребляйте

  hs=a78d82ffed044b5f11de38d27448718d<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  5+

  ДИНЕРО 5+++!! все четенько!

  hs=a78d82ffed044b5f11de38d27448718d<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  ничего не переплатил

  тем кто как и я не верит в кредиті под ноль, надо попробовать в динеро взять. До сих пор не верю .чт ни копейки не переплатил. Хотя все уже погашено и кредит не активен. чудеса да и только

  hs=a78d82ffed044b5f11de38d27448718d<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Неплохо

  Если бы ещё в поддержке четко отвечали на вопросы, было бы вообще отлично

  hs=a78d82ffed044b5f11de38d27448718d<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Не надійні

  Користувалась 2 рази і 2 рази після дострокового закриття відмова і місяць чекати, як так якщо є клієнти треба працювати а не так можливо люди на щось розраховують і відмова і починають це система то не ми історія кредитна не та я знаю свою кредитну історію і може не громадянин України я знаю де я родилась краще системи для чого ці обмани і не серйозна робота

  hs=a78d82ffed044b5f11de38d27448718d<div style="display:none;">


Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

Dinero

Про компанія

Dinero.ua - українська фінансова компанія, яка спеціалізується на короткочасних безвідсоткових позиках. Основна ціль Dinero, забезпечити клієнтам швидку фінансову допомогу в екстрених ситуаціях.

Зазвичай процес кредитування у звичних для нас фінансових установах займає багато часу і складається з дуже складних етапів. В Dinero максимально простий процес подачі заявки на отримання позики. Не потрібно підтвердження про ваші доходи, гарантії чи застави. Заповнюєте заяву і отримуєте бажане через кілька хвилин, все дуже зручно! Компанія надає послуги кредитування особам віком від 18 до 75 років. Свій перший займ ви можете отримати на суму від 10 000 грн абсолютно безкоштовно і безвідсоткових та без плати за комісію. Ви можете подати заявку в онлайн.

Для початку потрібно розібратись коли саме вам необхідний мікрозайм? Як ви вже зрозуміли, оформити мікрозайм набагато простіше, ніж кредит у звичайному банку. Це головна особливість роботи мікрофінансових сервісів - вони пропонують вам взяти займ розміром в декілька тисяч і приблизно на 30 днів. Звичайно, якщо потрібні гроші на крупний ремонт чи покупку авто то мікрозайм тут не підходить. Але це відмінний варіант вирішити проблеми з чимось більш пріоритетним, наприклад: придбанням нового смартфону, комп'ютера чи пральної машини. Подібні проблеми зазвичай хочется вирішити, якнайшвидше. Кредит онлайн на карту протягом 15 хвилин, це реальний вихід із складного становища.

Сервіс

Переваги мікрозайму від Dinero:

- перший кредит під 0% на суму до 10 000 грн. Займ надається на 7, 14 або 30 днів без відсотків та комісій за оформлення. Після повернення ви маєте можливість отримати наступний кредит вже в розмірі до 15 000 грн;

- без довідок і поручителів. Просто заповнюючи анкету вкажіть свої паспортні дані та ідентифікаційний код;

- дуже швидко. Весь процес автоматизований. На отримання першого займу піде менше ніж 15 хвилин, а кожну наступну позику ви будете отримувати протягом кількох секунд;

- можливість продовження терміну кредитування. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і оформити заявку на продовження терміну кредитування. Це допоможе вам уникнути штрафів та прострочок кредиту.

Крім цього, сервіс не відмовить вам у кредитуванні навіть, якщо ваша картка має погану кредитну історію. Оскільки компанія співпрацює з українським Бюро кредитних історій, вчасно погасивши кредит ви можете поліпшити репутацію своєї картки.

Як отримати кредит?

- Вся детальна інфорація міститься на сайті Dinero.ua:

- Обрати суму та термін погашення кредиту;

- Заповнити анкету з детальними даними про себе;

- Дочекайтесь рішення системи і отримайте ваші гроші на банківську картку.

Погасити кредит так само просто, як і оформити. Для цього можна використати кілька способів - банківською карткою на сайті компанії або у відділенні будь кого банку України на рахунок компанії.

Відгук

Вже користувались послугами Dinero.ua? Які переваги та недоліки у користуванні послугами фірми помітили ви? Чи вдалось вам продовжити термін свого кредитування? Наскільки контактні представники компанії? Якщо, знаєте відповідь хоча б на одне з цих питань, залишити свій відгук про Dinero.ua. Ваша думка буде корисною для решти користувачів!