CreditUp

Всі відгуки

CreditUp

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

CreditUp

Про компанію

Компанія CreditUP - мікрофінансова організація, ціль якої видавати кредити онлайн на невеликі суми. Сервіс представляє займи на короткий термін під визначений відсоток. Коротко кажучи, тут можна оформити кредит на будь яку картку, будь якого українського банку.

Яка різниці між CreditUP та звичайним банком? Ні, це не тільки відсутність буквальних відділень чи щось подібне. Різниця ще й в графіку роботи. CreditUP працює цілодобово та без вихідних. Вам видадуть потрібні вам кошти в будь-який час дня та ночі. Якщо у вас є банківська картка, паспорт та ідентифікаційний код, ви отримаєте бажанні кошти протягом кількох хвилин.

Ще одна важлива перевага онлайн кредитування CreditUP від звичайного кредиту в банку полягає в тому, що під час оформлення кредиту в CreditUP вам не потрібно надавати довідку про доходи чи інші документи. Система кредитування автоматизована, тому рішення щодо вашої заявки приймаються протягом 8 секунд. Завдяки безсторонньому ставленню до всіх клієнтів, гарантія займу виходить дуже високою, оскільки компанія бере до уваги кредитну історію і обставини необхідності грошового займу.

Сервіс

CreditUP - це не просто модернізований онлайн сервіс швидких кредитів, але й зразок застосування передових ІТ- технологій створених з ціллю оцінки можливих ризиків. Постійне удосконалення рівня обслуговування дозволяє приймати швидкі та надійні рішення.

Власне про потреби клієнтів дбає спеціально розроблена “BonysUP” програма лояльності. Ціль програми моментально надавати потрібну грошову допомогу.

Як відбувається робота сервісу CreditUP?

Все дуже просто! Не потрібно збирати багато непотрібних документів, довідки про доходи, робити попередні внески, шукати поручителів, насправді все що необхідно - це заповнити анкету на офіційному сайті компанії через свій комп'ютер чи мобільний пристрій, основна вимога це наявність підключення до мережі інтернет.

При поданні заявки необхідно вказати особисті дані: прізвище, ім'я, по-батькові, свою адресу, телефон, електронну пошту, паспортні дані, ідентифікаційний код, ваше фото і обов'язково надати дані про вашу кредитну картку, а також важливо ознайомитись з умовами договору і відправити все на перевірку. Система опрацює отриману інформацію протягом 8 с прийме рішення і необхідна вам сумма поступить вам на картку. Система працює таким чином, що ніхто не буде телефонувати до вас чи повідомляти про отримання займу весь процес відбуватиметься просто перед вашими очима в режимі online. Схема максимально спрощена і завдяки цьому, зручна у використанні. Повернути займ можна, кількома способами: через термінал самообслуговування, перерахувати кошти зі своєї особистої картки чи оплатити через з кассу будь якого українського банку. Весь процес розрахований на максимум 8 хвилин, таким чином компанія CreditUP дбає про ваш дорогоцінний час. І ще додатковий плюс, ви отримаєте компенсацію витрачених коштів на бонусний рахунок згідно правил діючої програми лояльності.

Отримати більше інформації ви можете відвідавши сайт компанії CreditUP.

Відгук

Можливо вам вже трапилась нагода по співпрацювати з компанією. Якщо так, то поділіться своїм досвідом залишивши свій відгук про це. Ваша думка допоможе решті користувачів скласти правильне враження про цю компанію, а також про її рівень та якість обслуговування!